W świecie dzieci
Home
 

Produkty dla potomka

Część rodzicieli odkłada zakupy dla maleństwa na czas po porodzie. Wpływa na to wiele czynników: złe samopoczucie, nieodzowność hospitalizacji, oraz zwykłe człowiecze przesądy.Dobrze jest jednakże pomyśleć nad tym zawczasu i wybrać co najmniej istotne artykuły.

Nie wszystko musimy kupić samodzielnie. O pomoc możemy poprosić familię czy zrobić takie sprawunki w sklepie wirtualnym lub na aukcjach. Czasami można popytać znajomych, posiadających maluchy, czy mają do sprzedania, np. kołyskę, wózek, ubranka. W pierwszym roku życia dzieci tak prędko rosną, iż sporo artykułów przydaje się na niedługi czas. Sprawunki dla niemowlaka. Kupowanie pierwszych przedmioty dla bobasa sprawia wiele przyjemności przyszłym mamom. Dziecko w pierwszym roku będzie rosło nadzwyczaj szybko. Wobec tego nie musimy nabywać zbyt wielu ubranek. Na początek najlepiej wybrać body oraz śpioszki w rozmiarze 56 – 68cm. W zależności od pory roku, w której maleństwo przyjdzie na świat, trzeba przygotować dla niego również stosowne ubrania do spacerów na dwór (kurteczkę, czapeczkę).
kliknij tutaj
Autor: Parker Knight
Źródło: http://www.flickr.com

Trzeba kierować uwagę, ażeby ubrania były wykonane z odpowiednich, przepuszczających powietrze tkanin. Spis ubranek dla bobaska: parę zobacz body z długim oraz krótkim rękawkiem (około pięć sztuk powinno starczyć). Trzeba kierować uwagę, żeby otwór na głowę był odpowiednio duży, parę bawełnianych kaftaników czy koszulek, parę bawełnianych śpioszków na zatrzaski, 5 par skarpet, najodpowiedniej bawełnianych, bez ściągacza, 2 sweterki jak też spodenki, czapeczki w zależności od pory roku, w której dziecko przybywa na świat, 3 – 4 pajace, jeśli maleństwo rodzi się wiosną czy jesienią, warto kupić ubranko uszyte z polaru, bowiem wtedy przyda się w trakcie spacerów, gdy dziecko ma urodzić się w zimie, należy zakupić ciepłą czapeczkę, rękawiczki, kombinezonik zimowy, ciepły śpiworek, 5 sztuk śliniaków, jakie stanowią osłonę ubranka przed ulewaniem lub nadmiernym ślinieniem, ręcznik frotte z kapturkiem – dwie sztuki a także rożek, w jakim będzie wygodnie podtrzymywać dziecko do karmienia.


Nie zapominajmy także o takich szczegółach jak nożyczki dziecięce do paznokci (oferta), albo zapewniająca bezpieczeństwo oseskowi niania elektroniczna Canpol.
Off 

16 września 2017 This post was written by Categories: Dla chłopcówDla dziewczynekWskazówki dla mam Tagged with:
Comments are off for this post


Top