W świecie dzieci
Home
 

Akcesoria praktyczne podczas karmienia niemowlaka
za pomocą butelki

Nad mym domostwem przelatywał, a nawet zaczął krążyć bociek. Mój braciszek wpadłby zapewne w lekki popłoch, bowiem jak wszem i wobec wiadomo boćki rokują dzieci. I trudno się zdumiewać, jeżeli wziąć pod uwagę fakt, iż wspomniany ma już trójeczkę. A zwłaszcza kiedy przechodzi się właśnie powtórkę z karmienia niemowlaka. Nie jest to zagadnienie prosta. Rodzice mają niemało do przemyśleń w tej sprawie.

Niemowlę
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Oczywiście najlepszym sposobem jest karmienie piersią niemowlaczka, gdyż pokarm mamy jest dla niego najzdrowszy, ma idealną temperaturę i jest sterylny. Karmienie piersią sprzyja również zdrowiu kobiety karmiącej.

Ale nawet w czasie karmienia naturalnego zdarzają się sytuacje kiedy butelka jest konieczna. Dla przykładu w sytuacji podróży, nie zawsze istnieją sprzyjające warunki by nakarmić maluszka zwyczajnym sposobem. Zdarza się również, że smoczki do karmienia tatuś maleństwa przezornie bierze ze sobą na spacer.

Rzeczą niewątpliwą jest, że nawet jeżeli jedynie czasami korzystamy z butelek, musimy zapewnić ich sterylność jak też czystość wszelakich dodatków do nich. A zatem konieczne będzie zakupienie odpowiedniego wyposażenia. Obecnie na rynku możemy dostać wielką ilość przeróżnych typów smoczków do butelek, butelek, jak również akcesoriów z karmieniem związanych: suszarki do butelek.

Zatem, zaopatrzeni we współczesne narzędzia tata i mama, mogą spokojnie zająć się pielęgnowaniem własnego niemowlaka, nie kłopocząc się o to, że podczas spaceru, wizyty u cioci lub w podróży nasza dzidzia nie będzie miała możności napić się herbatki. Jednym zdaniem nawet najbardziej gapowaty tata da sobie radę.

Off 

11 czerwca 2014 This post was written by Categories: Wskazówki dla mam Tagged with:
Comments are off for this post


Top