W świecie dzieci
Home
 

Należy sobie ułatwić dbanie o niemowlę

Kiedy ma się pojawić na świecie nowy członek rodziny, rodziców oraz dziadków łapie ogromne szaleństwo, ponieważ pragną oni podarować mu wszystko co najcudowniejsze, a równocześnie również chcą mieć gwarancję, że rzeczy, które kupią wesprą ich na lepszą opiekę nad maluchem i jednocześnie pozwolą im na spędzanie z nim większej liczby czasu.

Laktator to praktycznie podstawa

Każda świeżo upieczona mama powinna
krzesełko dla dzieci
Autor: Lotari
Źródło: Lotari

mieć laktator, który dopomaga ściągać pokarm nie tylko wtedy, gdy mama jest w pracy, ale również oraz wówczas, kiedy w początkowych dniach jest nawał pokarmu oraz dziecko nie zjada całej wielkości nachodzącego pokarmu, a takie odciąganie dopomaga w uchronieniu się od bólu piersi. Teraz bardzo zachwalany jest Lovi laktator Prolactis elektryczny dwufazowy 5/501, który posiada fazę symulacji wypływu pokarmu oraz drugą fazę głębokiego ssania, tak jak ma to miejsce w czasie karmienia dziecka. Mamy szansę tu ustawić 8 stopni siły odsysania > zobacz więcej zdjęć tego produktu, a specjalny wyświetlacz pokaże nam jaką siłę stosowałyśmy ostatnio. Wspaniale sprawdza się u pracujących mam, które pragną błyskawicznie odciągnąć pokarm, ale również i mamy, które będą odciągać mleko czasami będą z niego usatysfakcjonowane. Innym rozwiązaniem jest Tommee Tippee laktator elektryczny, który oferuje nam 4 fazy ssania, i ruchy przyssawki zbliżone do ruchów ssących dziecka. Poza tym prosty w obsłudze i myciu, pozwoli nam na spędzenie ogromnej wielkości czasu z dzieckiem.

Siedzonko do karmienia jest wygodne

Jeżeli dziecko już podrośnie i rozpocznie zajadać dania stałe, to z pewnością należy się zaopatrzyć w specjalne krzesełko do karmienia. Mamy możliwość zakupić Britton krzesełko Hip Koala, które ma 6 wysokości siedziska, 3 opcje ustawienia oparcia, pasy gwarantujące naszemu dziecku bezpieczeństwo, i wymienne tace z uchwytem na kubek – zobacz więcej zdjęć tego produktu. Jeżeli chcemy, by krzesełko służyło nam dłużej, to możemy kupić Chicco Polly Savannah krzesełko do karmienia 30 64837, które oferuje miękką wyściółkę, tackę zakładaną z boku daleko od dziecka, gdy chcemy mu podać coś gorącego oraz 7 stopni wysokości, a jeśli dziecko podrośnie, możemy zrobić z niego zwykłe krzesełko, które z powodzeniem będzie służyć do 3 lat.

Oferta jest bardzo bogata

Propozycja na przedmioty dla dzieci jest bardzo bogata, przez to dokładnie musimy się zastanowić, co najlepiej nam będzie pasowało, czy pragniemy aby konkretna rzecz posłużyła nam przez kilka miesięcy albo ma szansę jednak przez kilka lat. Na dodatek również warto zainwestować w przedmioty lepszej jakości, bo przecież chodzi tutaj o bezpieczeństwo naszych dzieci.
Off 

24 kwietnia 2014 This post was written by Categories: Zdrowe dziecko Tagged with:
Comments are off for this post


Top