W świecie dzieci
Home
 

bezpieczeństwo

Raduj się pięknym latem – wykorzystaj sezon rowerowy

images
Okres wakacyjny w pełni. Skutkiem tego temperatury nas rozpieszczają. W ciągu dnia, kiedy upał spływa z nieba, ze wsparciem przychodzą miejskie kąpieliska. Za to wieczór to ulga dla naszych znużonych organizmów. Dopiero, w momencie, gdy zniknie słońce wykazujemy apetyt na dłuższe wyjście na powietrze.

Continue reading

Off 

Jedną z najważniejszych decyzji dla naszego dziecka jest dobór szkoły. Jaką więc wybrać szkołę – prywatną a może państwową?

Szkoła
Istnieje takie powiedzenie, że małe dzieci to jeszcze dosyć mały problem, a duże to już troszkę większy. Oczywiście to jedynie takie przysłowie, nie należy brać go do siebie, gdyż przecież dzieci nie powinniśmy rozpatrywać w dziedzinie “kłopotliwości”. Pomimo to, jak w każdej tego typu mądrości ludowej schowane jest ziarno prawdy. Otóż, na różnym etapie życia zjawia się wiele wątpliwości w rodzaju, jak spowodować, ażeby nasze dziecko mało jak najlepiej, rozwijało się odpowiednio i odczuwało radość życia.

Continue reading

Off 

Bezpieczne przedszkole – na jakie elementy zwrócić uwagę?

images
Wybór przedszkola nie jest łatwy. Maluchy muszą je lubić, a rodzice chcą wiedzieć, że jest bezpieczne i pełnifunkcję opiekuńczą. Wystrój to ważny element przedszkola.

Continue reading

Off 

Meble przedszkole, czemu są tak ważne? Jakie meble sprawdzą się w placówce przedszkolnej?

nowocześnie umeblowane przedszkole
Rodzice chcą jak najlepiej dla własnego potomstwa. Nie jest to wielkie zaskoczenie. Tym bardziej, kiedy musi wysłać swoją pociechę do przedszkola, chciałby mieć pewność, iż jakość opieki jak również warunki są naprawdę dobre. Warto też sprawdzić czy wyposażenie tego przedszkola spełnia wszystkie wymogi. Czy jest właściwe dla małych dzieci.

Continue reading

Off 
1 2 3 5
Top