W świecie dzieci
Home
 

bezpieczeństwo

Raduj się pięknym latem – wykorzystaj sezon rowerowy

images
Sezon wakacyjny w pełni. W związku z tym temperatury nas rozpieszczają. Podczas dnia, kiedy upał leje się z nieba, ze wsparciem nadciągają miejskie kąpieliska. Za to koniec dnia to wytchnienie dla naszych znużonych organizmów. Dopiero, gdy zniknie słońce wykazujemy zapał na dłuższe wyjście na powietrze.

Continue reading

Off 

Meble przedszkole, czemu są tak ważne? Jakie meble sprawdzą się w placówce przedszkolnej?

nowocześnie umeblowane przedszkole
Rodzice chcą jak najlepiej dla własnego potomstwa. Nie jest to wielkie zaskoczenie. Tym bardziej, kiedy musi wysłać swoją pociechę do przedszkola, chciałby mieć pewność, iż jakość opieki jak również warunki są naprawdę dobre. Warto też sprawdzić czy wyposażenie tego przedszkola spełnia wszystkie wymogi. Czy jest właściwe dla małych dzieci.

Continue reading

Off 

Głośna sprawa szczepienia dzieci. Prawda i kłamstwa.

szczepienie
Jak istotny jest temat szczepień oraz ich konieczności wie prawie każdy, ponieważ sprawa ta regularnie powraca w mediach, w telewizji, na blogach prowadzonych przez zaangażowanych rodziców i witrynach dla spodziewających się dzieci i obecnych rodziców. Całkiem sporo miejsca zajmują tam fakty i mity na temat szczepień.

Continue reading

Off 

Akcesoria dla niemowlaków w niezwykle niskich cenach.

Zabawki
Od kiedy maluch zjawi się na świecie należy kupić mu zabawki o wysokiej wartości użytkowej. Dzięki temu bezsprzecznie jego dzieciństwo okaże się szczęśliwym okresem. Obecnie gadżety dla niemowląt udostępnione są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, wobec tego nie ma kłopotu z tym, żeby wybrać najodpowiedniejsze przedmioty dla własnego malucha. Podobnie w najbardziej znanych punktach sprzedaży z zabawkami dla najmłodszych można znaleźć coś niedrogiego.

Continue reading

Off 
1 2 3 5
Top