W świecie dzieci
Home
 

Kupujemy bieliznę dziecięcą

Opiekunowie małej córeczki, najczęściej matka, dzisiaj czy jutro stają w obliczu zdania wygłoszonego przez małą damę „mamo, tatusiu, ja już chce być dorosła”. Zazwyczaj taka deklaracja jest wygłaszana przez 8 czy 9 latkę. Opiekunowie w tejże sytuacji stają przed wyborem co robić, aby ich Krysia poczuła się troszkę doroślej. Pewnie mamusię w tym momencie z jednej strony ściska wzruszenie za gardło, a z drugiej strony troszkę bawią tak zdecydowane słowa u tak małej osoby. Z pewnością jednym ze sposobów w zasobie rodziców jest zlecenie córce jakiejś odpowiedzialnej roli w domu, którą dotychczas wykonywała mamusia czy tata.

dziewczynka
Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Zostaje jednak – jak to u maluchów – sprawa symbolu. Takim znakiem, mogą być np. wspólne zakupy pierwszego w życiu biustonosza. Dla młodziutkiej kobiety jest to jednocześnie przygoda a dla mamy szansa uzupełnienia garderoby. Na rynku można dostać dużą ilość biustonoszy dziecięcych, a więc zakupy pewnie będą również dla mamusi okazją do próby nauczenia córeczki, w jaki sposób z gustem wybrać tak intymną część bielizny jak biustonosz dziecięcy lub też figi dziecięce (zerknij na przykłady w tym miejscu: wygodne i modne figi), które, czego oczywiście jest świadoma każda z dziewczynek i jej matka, trzeba w odpowiedni sposób do siebie dobrać tak, by czuć się w swej bieliźnie jak możliwie wygodnie.

dzieci
Autor: David Amsler
Źródło: http://www.flickr.com

Całkiem podobnie powinniśmy uczynić z synem, to znaczy w akuratnym dla syna czasie, (dość bliskim dziewczynkom w tym samym wieku) synek winien też pójść na zakupy ze swymi rodzicami i zadecydować, czy woli on slipy czy bokserki dziecięce. Być może to zabrzmi odrobinę zabawnie, ale tego rodzaju wybory kształtują w dzieciach wyrobiony gust, który może im towarzyszyć później przez całe dorosłe życie. Dlatego więc, chociaż może wydają nam się takie zakupy mało istotne, warto jest poświęcić im nieco uwagi, żeby ci kiedyś lat dorośli już ludzie, potrafili dobrze i z gustem uzupełniać swoją garderobę.

Jak powszechnie wiadomo, dzieciom tak samo jak osobom dorosłym powinno się zapewniać dużo ruchu, szkolny wuef – choć konieczny – jest niewystarczający.

Wśród całej gamy zajęć, które pomogą zadbać o zdrowie fizyczne naszych dzieci jest pływanie. To sport dobry dla każdego, gimnastykujący równomiernie wszystkie grupy mięśniowe naszego dziecka. Ten rodzaj sportu ma tę zaletę, iż nie obciąża za bardzo stawów, przez co jest bezpieczny dla dzieci, poza wszystkim dzieci go uwielbiają. Aby jednak basen faktycznie był przyjemny, potrzebne naszym dzieciom są ładne kąpielówki dziecięce – idealne bokserki dziecięce.

Na rynku możemy nabyć masę kąpielówek. Z całą pewnością znajdą się odpowiednie, a pluskanie na basenie da naszym dzieciaczkom oprócz sprawności fizycznej wiele świetnej zabawy.
Off 

2 czerwca 2014 This post was written by Categories: Dla chłopcówDla dziewczynek Tagged with:
Comments are off for this post


Top