W świecie dzieci
Home
 

Błonnik z ananasem – jakim sposobem wspiera układ trawienny i czy warto go stosować?

Błonnik i ananas stanowią komponent mnóstwa suplementów diety mających wesprzeć proces odchudzania. Stanowią zniewalające połączenie tworzące świetny farmaceutyk dla osób zmagających się z nadprogramowymi kilogramami. W czym tkwi jego sekret?

tanie-leczenie.pl/apteka-produkty/blonnik-ananasem-chrom-100-tabletek-1488.html
Autor: Digella Błonnik
Źródło: Digella Błonnik
Błonnik jest to substrat roślinny, jaki w ciele człowieka nie ulega strawieniu ani wchłonięciu. Ale pod wpływem wody pęcznieje, zapewniając uczucie sytości i także usprawnia perystaltykę jelit. Natomiast ananas, pomimo że jest nieco kaloryczny, mieści w sobie enzym bromelainę, jaka przyspiesza trawienie białek a także przejawia różnorodne działanie farmakologiczne. W wielu krajach na ziemi ananas jest niezwykle doceniany i traktowany za roślinę uzdrawiającą – tanie-leczenie.pl/o-nas.

Koncentrat z tego owocu działa przeciwobrzękowo – przeciwdziała zbieraniu się wody w skórze. Jest to wielokrotnie występujący aspekt w ciągu traktowania diet niepoprawnie zbilansowanych. Na domiar tego też przeciwzakrzepowo – zapobiega wytwarzaniu się skrzepów krwi, a z tej przyczyny zawałowi serca, udarom mózgu. Posiada w takim razie masę walorów, wartościowych dla naszego zdrowia. Błonnik z ananasem, prowokując ścianki jelita grubego, aktywuje perystaltykę, przeciwdziałając zaparciom oraz chorobom jelit. Obecny w pokarmie zrzesza metale ciężkie i ogranicza pochłanianie cholesterolu jak również glukozy w nim mieszczących się.

Przez wzgląd na ów fakt błonnik z ananasem jest wskazany przy podwyższonym stanie cholesterolu we krwi i dodatkowo dla diabetyków. Zażywając preparaty z błonnikiem należy pamiętać o tym, aby pić sporo wody, dlatego że błonnik może wywołać zaparcia. Jest to niezwykle ważki punkt, o jakim nie można zapominać w trakcie stosowania preparatu.

Niesłychanie ważnym szczegółem w trakcie kuracji odchudzającej jest to, iż użytkowanie samych suplementów diety nie spowoduje, że stracimy na wadze. Lekarstwa zawierające błonnik i ananas wyłącznie wspierają proces odchudzania, który przeważnie polega na stosowaniu trafnie zbilansowanej diety i powiększonej aktywności fizycznej.

Off 

15 czerwca 2015 This post was written by Categories: Zdrowe dziecko Tagged with:
Comments are off for this post


Top