W świecie dzieci
Home
 

Opinie o lekarzach – stomatolodzy, psychologowie, urolodzy

W momencie, kiedy chcemy udać się do lekarza, a przede wszystkim tego, który przyjmuje prywatnie warto poczytać o nim opinie.

Nowoczesna metoda leczenia przepuklin
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
W momencie, jeśli planujemy udać się do lekarza, a w szczególności tego, który podejmuje prywatnie powinno się przeczytać o nim opinie. Wiadomo przecież, że W czasach teraźniejszych służba zdrowie nie najlepiej funkcjonuje.

Komentarze o danym lekarzu możemy uzyskać w Internecie. Kiedy przykładowo mieszkając we Wrocławiu chcemy wybrać się do dobrego psychologa starczy wpisać w przeglądarkę internetową „Wrocław dobry psycholog” i pojawi się nam pełno wyników, gdzie dany psycholog się znajduje. Później należy przejrzeć o nim komentarze, które bez wątpienia będą zamieszczone, albowiem pacjenci z chęcią dzielą się swoją opinią głównie gdy niedobrze i obcesowo zostali przyjęci. Również informacje odnośnie lekarzy można wyszukać na tak zwanym rankingu lekarzy. Jest to spis specjalistów z wielu dziedzin medycyny, na przykład ginekolog z Warszawy czy „dermatolog z Krakowa”, którzy dostają się na ten wykaz dzięki swoim zasługom lub znakomitym i fachowym podejściem do pacjenta. Samo to, że pacjent chce ocenić dodatnio danego lekarza jest godne uwagi.

Rankinglekarzy.pl - opinie o lekarzach
Źródło: Rankinglekarzy.pl

Sami lekarze, którym zależy na korzystnej opinii czytają z uwaga, co pacjenci na ich temat piszą. Kiedy jest to coś złego próbują to zmienić, a jeśli coś korzystnego to próbują to jeszcze ulepszyć lub podtrzymać na takim samym poziomie. Jeżeli na przykład w opiniach o psychiatrach z Poznania, dany psychiatra ma niedobre komentarze, ale ze zmianą daty opublikowania opinii zmienia się ona na korzystną to oznacza, że lekarz wziął sobie do serca zdanie pacjentów i próbuje się polepszyć. Z tego można dojść do wniosku, że lekarzowi zależy na dobrze pacjenta. Jeżeli natomiast będzie zbliżona sytuacja już nie z psychiatrą tylko powiedzmy stomatologa z Łodzi i lekarz ten nie zrobił nic, by poprawić swoją opinię nie powinno się do niego wybierać.

Należy poczytać opinie o specjalistach przed wizytą u nich, aby nasza wizyta nie skończyła się zdegustowaniem oraz nieprzyjemnością. Warto pamiętać, że lekarz jest od tego, aby udzielać nam niezbędnej pomocy lekarskiej a nie dodatkowo jeszcze zatruwać nam życie i zmieszać nas z błotem.

Off 

9 października 2012 This post was written by Categories: Zdrowe dziecko Tagged with:
Comments are off for this post


Top