W świecie dzieci
Home
 

Chcesz upiększyć własne mieszkanie – zobacz, jak prosto i szybko masz szansę to zrobić

Posiadasz dom i chcesz coś zmienić. Nie masz jednak czasu na poruszanie się po sklepach budowlanych i kupowanie potrzebnych towarów – farby, klej, tapety… Oczywiście, masz prawo to wszystko zlecić firmie. Co jednak uczynić, kiedy nie posiadasz wypchanego portfela. Usługi ’wykończeniówki’ dużo kosztują. Czy jest inne wyjście?

fototapety
Autor: http://art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl
Szeroki wybór fototapetJak łatwo i szybko zmienić wystrój własnego mieszkania? Odpowiedź jest prosta – fototapety. Dzisiaj to jeden z najbardziej popularnych towarów na rynku budowlanym. Cena nie jest duża, wybór motywów i barw ogromy. Jeżeli Jeśli Pragniesz zmienić coś w pokoju dzieci, bez najmniejszych problemów wybierzesz fototapety z postaciami z bajek kreskówek. Jeżeli pragniesz zmienić wygląd ścian w pokoju gościnnym, fototapety także będą bardzo dobrym wyjściem. Dość modnym wyjściem jest w tej chwili dekorowanie jedynie jednej ściany w pokoju, bądź wszystkich, lecz każda w innym wzorze.

Fototapetami okleja się też kuchnię – to świetne zastępstwo zamiast kosztownych lakobeli. Należy pamiętać, iż fototapety cechuje bardzo dobry druk, wytrzymałość na promienie słoneczne i wilgotność. Niska cena, mnogość wzorów, samodzielność w naklejaniu na ściankę, możność częstych przemian – oto największe walory.

Urozmaić pokój dzieci stosując naklejki ścienne!
Jeszcze kilka lat temu remont w mieszkaniu przez sporą część osób był przekładany w nieskończoność. Perspektywa ściągania starych tapet, ścierania ścian, kilkukrotnego malowania farbami, czyszczenia wszystkiego wokoło siłą rzeczy odstręczały. A na próżno były błagania żon do mężów, aby zabrali się za remont domu. Dzisiaj ten problem znika. Fototapety to lekarstwo na wszystkie problemy. Nie plamią otoczenia, nic się z nich nie prószy i nie ścieka. Nie trzeba mieć wiedzy profesjonalisty, jak przy klejeniu kafli. Nie trzeba mieć siły, aby wnosić po drabinie wiadra farb. Wystarczy ochota i chwilka wolnego czasu. Herbata, ciastko, a w przerwie klejenie fototapety. Bez brudu, miła i sympatyczna praca, która w mig przynosi pożądany skutekt. Nigdy dotąd zmiany w domach nie były tak chętnie wykonywane. Dodatkowe informacje znajdziesz
na tej stronie (szczegóły)
Off 

20 sierpnia 2015 This post was written by Categories: Dla chłopcówDla dziewczynekKącik edukacyjnyOdrobina zabawy Tagged with:
Comments are off for this post


Top