W świecie dzieci
Home
 

Chodziki dla dziewczynek- daj swemu dziecku uśmiech

Jedną z pierwszych zabawek, w które rodziny wyposażają własne maluchy jest rowerek. Rynek jest obfity w różnorodne jeździki dla dzieci. Dużo z nich prezentuje się standardowo – kółka, siodełko, kierownica, pedały, zasilacz, łańcuchy. Wydaje się, że nic w tym temacie nie może być nowatorskie. A jednak! Wyjątkowy jest TwistCar. To naprawdę wyjątkowe autko dla dziecka.

Dziecko w samochodziku
Autor: Raíssa Viza
Źródło: http://www.flickr.com

Unikatowość rowerka Twistcar (http://twistcar.pl/) opiera się na energii, dzięki której jest wprawiany w ruch. Nie potrzeba tu żadnego rodzaju baterii, silników czy innego rodzaju zasilaczy. Jedyną energią potrzebną do jego napędzania jest energia dzieciaczków, której jak wiadomo maluchy mają bardzo dużo. Jak to jest możliwe? Autko dla dziecka porusza się przy wykonywaniu naprzemiennego ruchu kierownicą w lewo i prawo. Mechanizm ten powoduje, że pociecha ma świetną zabawę a przy tym rozwija mięśnie całego ciała. Rowerek rozwija prędkość maksymalnie 2.8 m/s, a jego maksymalne obciążenie to 120 kilogramy, co determinuje kolektywną zabawę ze swą pociechą. Jeździki dla dziecka TwistCar posiadają szereg zalet. Poza ich ekologicznością są niezwykle wytrzymałe. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, jednocześnie przyjaznych dla środowiska naturalnego. Nie ma w ich budowie elementów ulegających naturalnemu zużyciu, dlatego raz zakupione starczają na lata używania. Zaopatrując własne dziecko w TwistCar można być spokojnym o jego bezpieczeństwo. To autko dla dziecka posiada wszystkie atesty i urzeczywistnia wymogi bezpieczeństwa obowiązujące w UE. Drobna konstrukcja roweru (przejrzyj pełną propozycję pod adresem) pozwala na swobodne użytkowanie go w mieszkaniu. Zaletą jest też to, że jego kółka nie rysują posadzek.

Jedyny w swoim rodzaju TwistCar zyskał względy pociech we wszystkich państwach. Jest pierwszorzędną alternatywą dla gier komputerowych czy programów telewizyjnych, bo usprawnia formę malucha. Zatem jeśli chciałbyś, aby Twój maluszek miał swój magiczny, jedyny w swoim rodzaju pojazd – daj mu TwistCar!

Off 

3 września 2014 This post was written by Categories: Dla chłopcówDla dziewczynekOdrobina zabawy Tagged with:
Comments are off for this post


Top