W świecie dzieci
Home
 

Pomysł na podarunek

To ostatnie dni na podarki gwiazdkowe. Niestety nie ma już czasu, żeby zamówić świąteczne podarki wigilijne przez sieć internetową. Jednakże półki sklepowe gną się od najróżniejszych artykułów. Co można zakupić na święta damie a co panu? Jakie podarki kupić maluchowi na gwiazdkę? Święta Bożego Narodzenia to czarodziejski czas spędzany w gronie rodziny.

Z tej okazji, zgodnie z wielowiekowym zwyczajem kochamy sprawiać sobie nawzajem podarunki i drobne upominki. Jakie podarki na Boże Narodzenie sprawdzą się idealnie? Przedstawiamy tak tradycyjne, jak też oryginalne prezenty gwiazdkowe dla każdego.

prezenty pod choinką
Autor: Chris_Parfitt
Źródło: http://www.flickr.com

Ubranka – senna mara każdego malucha. Miast wymarzonych samochodzików, posążków superbohatera, albo nowej gry komputerowej – ciepły szaliczek i skarpetki. To nie idealny podarunek dla najmłodszych, aczkolwiek wspaniale sprawdza się w charakterze dodatku. Co innego dorośli. Ciuchy to sprawdzony podarek gwiazdkowy. Naturalnie może być dowcipny. W marketach nie brakuje dowcipnych akcesoriów, które można wykorzystać w trakcie zabawy sylwestrowej. Choćby krawat z humorystycznym nadrukiem czy dowcipny T-Shirt. Może się jednakże okazać, że obdarowanemu rzeczywiście brak nowej koszuli, skarpet, wygodnego swetra, czy ciepłych rękawiczek. Zapraszamy do do czytania – http://facetaria.pl/truefitt-hill-m-48.html.

Gry i komputer. Każdemu, kto używa komputera przyda się nowiuteńki laptop bądź notebook. Rzecz jasna pod warunkiem, że stary komputer liczy sobie już parę lat oraz warto go zastąpić nowym. Jeżeli osoba, jaką chcemy obdarować ma już nowiuteńki sprzęt, można jkupić jej coś, czego nie ma np. nowy tablet, czytnik e-booków czy też akcesoria komputerowe (zewnętrzny dysk twardy itd.). Jeśli mamy do czynienia z fanem albo fanką gier komputerowych, warto zapytać zbywcy, co dziś jest na topie. I koniecznie wcześniej zorientować się, jaka tematyka intryguje gracza, któremu chcemy kupić świąteczny prezent na gwiazdkę. Sprawdź także http://facetaria.pl/menu-m-11.html

Kosmetyki – wypróbowany prezent zarówno dla kobiet jak też dla panów. Damy ucieszy przykładowo żel do mycia twarzy, perfumy, tonik, środek łagodzący, krem, żel pod prysznic. Dla mężczyzn stosowny będzie żel do golenia, szampon dla mężczyzn, żel pod prysznic , pianka do golenia czy też inne akcesoria do golenia.
Off 

23 grudnia 2015 This post was written by Categories: Dla chłopcówDla dziewczynekOdrobina zabawy Tagged with:
Comments are off for this post


Top