W świecie dzieci
Home
 

Czym przykryć naszą pociechę

Gdy na świecie pojawia się wyczekiwana przez dziewięć miesięcy mała istotka, chcemy by wszystko, co będzie miała było jak najlepsze. Chcemy, żeby wszystkie rzeczy była odpowiednio dopasowane i by nasze dziecko czuło się dobrze. Maluch dorasta i trzeba zmienić wszystkie ciuszki i kocyki dla dzieci też nie dają rady okryć całego malucha.

Niemowlak
Autor: Haylee Sherwood
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo rzeczy możemy przekazać innym młodym mamom, ale też pewna część nie nadaje się do przekazywania innym osobom. Jeżeli chodzi o kocyki to nadchodzi czas, gdy dzieci potrafią być bardzo wybredne. Nie chcą się żeby je przykrywać kocem, bo wygodniej im spać bez przykrycia. Możemy spróbować, o ile nasz szkrab jest już wystarczająco duży pójść z dzieckiem do sklepu i pozwolić mu wybrać kocyk. Jednak, jeśli nasze dziecko nie do końca dobrze się zachowuje na zakupach to wystarczy, że sami kupimy mu kocyk z jego ulubionymi postaciami z bajek. Dzieci uwielbiają tego typu akcesoria i o wiele chętniej z nich korzystają.

dziecko
Autor: Gabriel Pinto
Źródło: http://www.flickr.com

W co ubrać naszego małego szkraba
W obecnych czasach wybór śpioszków dla maluchów jest ogromny. Śpioszki są w różnych kolorach i z różnych materiałów. Można kupić śpioszki z postaciami z bajek Disneya i z różnego rodzaju popularnych dziś bajek. Śpioszki dla maluchów to możliwość wykazania się dla rodziców. Dopiero, co upieczone mamy uwielbiają ładnie ubierać swoje pociechy. Dla tatusiów nie ma w sumie znaczenia czy śpioszek ma narysowanego Batmana, jak są dobre pod względem rozmiaru to dumny tatuś kupi córce śpioszki z czołgiem. Ważne, żeby rozmiar się zgadzał.

Natomiast młoda mama wie, że wybór śpioszków to ważna sprawa. Zresztą prawda jest taka, że dla mamy wybór każdej rzeczy dla dziecka jest bardzo ważny. Dlatego też producenci, którzy doskonale o tym wiedzą, co chwila wypuszczają jakieś ładne i ciekawe kolekcje śpioszków. Wiadomo, że dla dziecka najważniejszy będzie materiał, z jakiego zrobione są śpioszki, a to czy na śpioszkach będzie królewna Śnieżka czy sarenki nie jest dla dziecka istotne. Do mam śpiesznie dołączają ciocie prawdziwe i te przybrane (bo jak na świat wśród znajomych przychodzi dziecko, to wszyscy znajomi stają się automatycznie ciociami i wujkami), które też chcą kupić dziecku najładniejsze śpioszki (poznaj na stronie) i najfajniejsze prezenty i tak ten biznes się kręci.
Off 

1 lipca 2014 This post was written by Categories: Dla chłopcówDla dziewczynekWskazówki dla mam Tagged with:
Comments are off for this post


Top