W świecie dzieci
Home
 

Daj maluchowi to, co najlepsze

Duńskie klocki Lego Ninjago robią wrażenie na najmłodszych klientach już kolejną generację z rzędu. Jedynie wyselekcjonowane specjalnie przez firmę materiały zostały użyte do wykonania zabawkowych arcydzieł, które będą służyć przez całe pokolenia! Komplety klocków Lego pasjonują maluchy. Najmłodsi będą szczęśliwi, jeśli właśnie ten zestaw zostanie im wręczony. Zabawki marki Lego uczą oraz bawią, co jest dla brzdąców szczególnie istotne. Maluszki odkrywają świat z Lego każdego dnia.

Lego City a kreowanie swojego własnego świata przez brzdąca

zabawki
Autor: Christina Kessler
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy chodzi o to, jakie komplety dzieci obu płci preferują w pierwszej kolejności, zwykle odpowiedź jest ta sama: Lego City. Co ma w sobie ten komplet, pytają sami siebie zachwyceni rodzice. Odnajdywanie elementów zbliżonych do swojej codzienności, tworzenie swojego świata właśnie z klocków lego to sposób na rozwój, którego Twoje dziecko dokonuje na własną rękę. Przez analogię dzieci uczą się codziennego życia, a dodatkowo sprawia im to sporą frajdę. Ciężko znudzić się tak ciekawą kompozycją klocków! Pośród różnych propozycji jest też klocki plus plus.

Rodzice pragną zaoferować swojej pociesze to, co najlepsze – Lego Ninjago

Pragnąc zaoferować swojemu dziecku lub maluchowi zaprzyjaźnionej pary rewelacyjny, trafiony idealnie prezent, warto postawić na przetestowaną oraz rekomendowaną opcję. Zabawki edukacyjne to zestaw firmowych klocków, które cechują się niezwykłym bezpieczeństwem. Możesz być pewny, że maluszek, biorąc do buzi klocek, nie połknie go. Ponadto mamy gwarancję tego, że tworzywo użyte do zrobienia tej kolekcji jest certyfikowane i nie zawiera żadnych niepożądanych substancji.

zabawki
Autor: Christina Kessler
Źródło: http://www.flickr.com

Doskonała idea na prezent dla malucha – Tomek i Przyjaciele

Najmłodsi uwielbiają też animowany serial, który jest nadawany w telewizji, pt. Tomek i Przyjaciele. Producenci zabawek zauważyli w tej bajce potencjał, więc tworzą swe akcesoria dla najmłodszych na jej bazie. Tytułowy Tomek bawi się z Twoim dzieckiem już od zaraz. Zagorzali, mali fani Tomka i jego przyjaciół spędzają wspólnie dni, socjalizują się i w końcu zawiązują przyjaźń, a rodzice mogą być szczęśliwi, że ich dziecko odkrywa swe pasje w tak fascynujący sposób.

Źródło:
Off 

20 września 2013 This post was written by Categories: Odrobina zabawy Tagged with:
Comments are off for this post


Top