W świecie dzieci
Home
 

Znajdź dobrego lekarza w swojej okolicy

W Polsce ciągle narzeka się na służbę zdrowia. To przykre, ale, prawda jest taka, że jest niejeden powód. wielkie kolejki, przepracowani lekarze, ciągle niesympatyczne pielęgniarki – to standard rodzimych szpitali i poradni.

Szczepienie przeciwko grypie
Autor: Bird&Co.
Źródło: Bird&Co.
W Polsce cały czas utyskuje się na służbę zdrowia. To przykre, ale, rzeczywistość jest taka, że mamy na co. wielkie kolejki, wyczerpani lekarze, zawsze niesympatyczne pielęgniarki – to codzienność polskich szpitali i przychodni. Oczywiście możemy uciec od tego typu zdarzeń, kiedy zdecydujemy się na prywatną służbę zdrowia, ale to wiąże się z dodatkowymi, dużymi nakładami finansowymi. To mało optymistyczne, ale nie widać w przyszłości szans na zmiany i zostaje nam jedynie uzbroić się w cierpliwość, albo wydawać spore pieniądze na każdą wizytę.

Aby możliwie zredukować nieprzyjemności trzeba dowiedzieć się, jakie opinie ma lekarz, do którego się wybieramy. Najlepiej popytać znajomych. Z pewnością nam poradzą, będziemy mogli porozmawiać o spotkaniu i o zachowaniu specjalisty. Opinie o lekarzach są różne, zdarza się że sprzeczne, ale dobrego medyka docenią wszyscy.

Rankinglekarzy.pl - opinie o lekarzach
Źródło: Rankinglekarzy.pl

Innym źródłem wiadomości jest internet. Działa bardzo dużo stron internetowych zbierających oceny przychodni. Poczytajmy je, nim zapiszemy się na wizytę, wpisując w wyszukiwarce różne słowa”polecany stomatolog”, „szczeciński ginekolog”, „dobry ginekolog”. Jeśli cokolwiek jest wybitnie złe w danej placówce, na pewno dotrzemy do tych informacji. Ludzie z chęcią dzielą się swoją opinią, szczególnie jeśli zostali potraktowani świetnie albo bardzo źle.

Lekarze sami zazwyczaj zapoznają się z opiniami o swoich działań. Większość z nich bierze sobie do serca komentarze pacjentów i zmienia swoje zachowanie, co ma odzwierciedlenie w ocenach. Zwróćmy zatem uwagę na terminy wpisów. Część specjalistów jednak nie wykona takich kroków i tych powinniśmy unikać. Przykład paru polecanych lekarzy:
- Joanna Pabich-Worożbit – ginekolog
- Bohdan Pawlicki – urolog
- Andrzej Sankowski – chirurg plastyczny

Zdrowie to osobisty i drażliwy temat, więc zachowanie specjalisty jest bardzo ważne. Sprawdźmy uważnie opinie o lekarzach, u których chcemy się leczyć. W ten sposób uda się nam uciec od nieprzyjemności.

Off 

1 października 2012 This post was written by Categories: Zdrowe dziecko Tagged with:
Comments are off for this post


Top