W świecie dzieci
Home
 

Najlepiej, gdy przedmioty mogą rosnąć razem z maluszkiem

Czasami rodzice zastanawiają się nad zakupem jakiegoś sprzętu dla dziecka, ale równocześnie myślą sobie, iż to mimo wszystko niepotrzebny wydatek, gdyż maluch przecież szybko z niego wyrośnie. Nie mniej należy wiedzieć, iż są takie przedmioty, które przynajmniej do kilku lat mają szansę rosnąć razem z naszą pociechą, a co się z tym wiąże, mamy szansę być przeświadczeni, iż będzie to naprawę wspaniały wydatek, który nieraz pozwoli nam na lepszą opiekę nad naszym maluchem.

Możemy bardziej rozbudować

Jeżeli zdecydujemy się na kupienie krzesełka do karmienia i chcemy,
nasz skarb
Autor: Luis Roberto Lainez
Źródło: http://www.flickr.com

by potem spełniało ono zadanie normalnego krzesełka, to bez wątpienia powinniśmy zadecydować się na Peg Perego Prima Pappa Diner Savana Rosa krzesełko do karmienia, które wyróżnia się niesamowitą jakością, dużym siedziskiem, ustawianym oparciem, sporą tacą oraz podwójnym blatem. Dodatkowo jeszcze z tyłu posiada dwa kółka i hamulec, więc dziecko z łatwością będzie miało szansę się za nami przemieszczać (pełny opis tutaj). Kiedy natomiast pragniemy, aby dziecko w dalszym okresie miało stolik i krzesełko, to trzeba rozważyć zakup Klupś krzesełko Agnieszka i Miś z gwiazdkami Teak, które wpierw przedstawia miękką wyściółkę gąbki, a później może się przemienić w elegancki, drewniany stolik z krzesełkiem, który będzie pokryty farbami w 100% bezpiecznymi dla dziecka. Możliwości jest rzeczywiście sporo, wystarczy jedynie dokładnie rozważyć, co najbardziej będzie nam odpowiadało.

Wygoda w przewijaniu dziecka jest ważna

Kiedy pragniemy posiadać pewność, iż podczas przewijania nasze dziecko leży na pewno wygodnie, ma miękko i jednocześnie również w razie czego nie chcemy się zamartwiać, iż coś będzie zabrudzone kremem lub pudrem, to bez wątpienia musimy się zaopatrzyć w właściwy przewijak. Tato przewijak na łóżeczko usztywniony zabawki różowe nam przedstawia, dzięki odpowiedniej folii bezpiecznej dla dziecka można go łatwo wyczyścić, a wygodne nóżki spowodują, że będzie się pewnie trzymał łóżeczka. Różowe zabawki, w formie klocków i kołysek cudownie wpasują się w pokój dla dziewczynki, co na dodatek będzie zaznaczało, kto jest najistotniejszą osobą w domu. A co jeżeli mamy synka i szukamy przewijaka w kolorze niebieskim? Wtedy Tato przewijak na łóżeczko (usztywniony) przedstawia nam, gdzie zamiast różowych zabawek, będziemy widzieli cztery śpiące postacie, w niebieskich czapeczkach oraz pod niebieską kołdrą, co świetnie będzie pasowało dla chłopca.

Z niektórych rzeczy nie można zrezygnować

Istnieją takie sprzęty, które po prostu powinniśmy posiadać, jeśli pragniemy dobrze zajmować się dzieckiem. Takie krzesełko do karmienia jest fajne nie tylko dla dziecka, ale również oraz dla rodziców, którzy widzą dziecko w czasie karmienia i nie muszą go cały czas trzymać jedną ręką. Przewijak przewijaki usztywniane dla niemowlaków natomiast zapewnia nam stabilność i wygodę, szczególnie że mamy szansę go ustawić na takiej wysokości, żeby podczas przewijania zbytnio się nie schylać.
Off 

24 kwietnia 2014 This post was written by Categories: Zdrowe dziecko Tagged with:
Comments are off for this post


Top