W świecie dzieci
Home
 

Bezpieczne zabawki dla malucha- jakie wytyczne muszą spełniać

Pokoje dziecięce to terytorium bardzo szczególne – ich przystań, w której mogą ukryć się przed całym światem, oddać się swoim pasjom i czuć się naprawdę bezpiecznie. Postarajmy się, aby była to strefa przyjazna i estetyczna – taka, do której dzieci będą z radością wracały. W sferze urządzania pokoju dziecięcego zasadniczą kwestią jest to, aby meble dla dzieci były bardzo wygodne.

Łóżeczko dziecięce
Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

Inaczej mówiąc muszą być one starannie dopasowane do potrzeb oraz preferencji, a co za tym idzie, także i wieku maluchów. JeśliJeżeli bierzemy pod uwagę dziecko w okresie niemowlęctwa, szczególnie ważne okazuje się przede wszystkim, aby dopasować komplety meblowe, które są wyposażone w takie rozwiązania jak chociażby przewijak.Dodatkowo należy również oznajmić że meble dziecięce powinny być także estetycznie wykonane.

Meble dziecięce muszą powinny dawać bezpieczeństwo! Interesującą ofertę mebli dziecięcych, która spełnia ten wymóg przedstawia firma Klupś. To praktyczne, nadzwyczaj wielobarwne meble, przy których projektowaniu zastosowano bardzo innowacyjne rozwiązania. Dla ciekawych świata obieżyświatów zadedykowano kolekcję o nazwie Safari, małe królewny uroczo zapadną w sen w swoich książęcych łożach, a miłośnikom Zoo w zabawach będzie dotrzymywać towarzystwa wesoła żyrafa lub niedźwiadek. Meble Klupś podarują maluchom i noworodkom spokojne noce. A mama z tatą, aby usłyszeć spokojny, miarowy oddech swego maluszka mogą pokusić się kupno niani elektronicznej.

Bo właśnie po to – aby zagwarantować rodzicom absolutny spokój ducha i pozwolić im na odpoczynek podczas, kiedy ich pociecha smacznie śpi – firma Tommee Tippee zaprojektowała to urządzenie. Tommee Tippee to także gama akcesoriów dziecięcych, która pomoże nam zadbać o malucha – od błyskawicznie działających i banalnie prostych w obsłudze podgrzewaczy do butelek i żywności, przez akcesoria do pielęgnacji dziecka oraz wkładki laktacyjne, zapewniające bezpieczeństwo i wygodę w okresie laktacji. Najbardziej znanymi produktami tej marki są butelki, z niezwykle czułym zaworem antykolkowym, oraz smoczki, zaprojektowane na wzór matczynej piersi, które naśladują jej ruch i elastyczność.
Off 

5 lutego 2014 This post was written by Categories: Odrobina zabawy Tagged with:
Comments are off for this post


Top