W świecie dzieci
Home
 

W co odziać pierwszaka?

Zmiany w zakresie mody tyczą się również dzieci. Coś, co kiedyś było nie do przyjęcia, dzisiaj jest jak najbardziej akceptowane. Jako przykład niech posłużą dresy.

Dzieci, uczniowie
Autor: Helen Doron
Źródło: Helen Doron
Dawniej był to strój wyłącznie sportowy i na podwórko. Nie pasowało wychodzić w nim na ulicę. Obecnie już można bezproblemowo wyjść w dresie na spotkanie z kolegami albo nawet na lekcje.

Dzieci chętnie wskakują w to niesłychanie komfortowe ubranie. Dres wyklucza konieczność zapinania guzików, co może być bardzo atrakcyjne dla malca czy pierwszoklasisty, które to dzieci nie za bardzo lubią tradycyjne spodnie. Jednak pamiętajmy, że do takiego ubrania zbyt nadają się półbuty dla maluchów. Za to spokojnie możemy ubrać je w buty sportowe dla dziecka. Będzie wtedy wyglądało ładnie i wygodnie mu będzie biegać z na boisku.

Na wyprawy lub biwak bardziej odpowiednie zaś będą trampki i tenisówki dla dziecka. Takie buty możemy także stosować jako buty zamienne. wakacyjny czas zaś przyjdzie kolej na noszenie sandałów dla dzieci i przewiewnych spodni. Z pewnością będzie się znakomicie w tak komfortowym ubraniu odkrywało wakacyjne tajemnice). W takich sandałach nasze dzieciaki bezproblemowo przekroczą małą rzeczułkę, będą szukać żabek, kijanek czy fajnych okrągłych kamyczków.

Nie wyłącznie zabawą jednakże mały człowiek żyje. Czasami należy odziać się bardziej elegancko, choćby z okazji akademii w szkole albo też imienin wujka, że o takich oczywistych rzeczach jak na przykład komunia nie będę wspominać. Tu strój musi być bardziej formalny dlatego i obuwie należy odpowiednio dostosować. Na pewno wspomniane wyżej półbuty dla dzieci będą dobrą propozycją.

Off 

11 czerwca 2014 This post was written by Categories: Dla chłopcówDla dziewczynek Tagged with:
Comments are off for this post


Top