W świecie dzieci
Home
 

Duży wybór ładnych poduszek dla Twojego dziecka

Dzieci uwielbiają rozmaite gadżety. Im bardziej kolorowe i fikuśne, tym bardziej pożądane. Wiele radości przykładowo, potrafią przynieść dzieciom przedmioty z nadrukowanym ich wizerunkiem. Czapki, torebki czy poduszki dla dzieci, na których widnieje ich podobizna, mogą być prawdziwą niespodzianką. Zamiast zdjęcia dziecka na wybranym przedmiocie można też wstawić podobiznę ulubionego pluszaka lub rysunek wykonany samodzielnie przez malucha. Aby sprawić milusińskim radość rodzice wynajdują coraz bardziej wyszukane prezenty. Nie koniecznie liczy się tylko ich cena. Często ważny jest interesujący pomysł i trafność podarunku.

tekstylia dla dzieci
Autor: jencu
Źródło: http://www.flickr.com

Dzieci wiele i często opowiadają o tym, co lubią i co chciałyby mieć. Często baczne wsłuchanie się w ich słowa może podpowiedzieć tyle inspiracji, że wystarczyłoby ich na najbliższe cztery lata. Nie warto jednak układać tak dalekosiężne plany. Dzieci nazbyt często zmieniają swoje zainteresowania i przedmioty fascynacji, żeby robić zakupy upominkowe na przyszłość i przechowywać je do następnej okazji. Pamiętnik z Supermanem, o którym jeszcze tydzień temu mówiła latorośl, za miesiąc już może nie być w modzie. Rodzic musi być na bieżąco i stale obserwować zainteresowania i działania dziecka.
Nie mniej jednak należy dozować naszym maluchom niespodzianki i upominki, jak np. poduszki dla dzieci Artillo. Zbyt intensywne i szybkie materializowanie wszelkich kaprysów może zakończyć się tym ,iż przestaną one je cieszyć. Może za to rozbudzić się w dziecku przekonanie, że powinny mieć wszystko i koniecznie natychmiast. Jeśli chcemy sprawić szczęście dziecku, niekoniecznie od razu musi to być coś materialnego. Czasami może być to miły spacer po parku, lub zabawę na boisku. Prawdziwie uważne poświęcanie czasu milusińskiemu może stać się jednym z najlepszych prezentów. Nie dających się przeliczyć na żadne pieniądze.

Najistotniejszym jednak w podarunkach jest nie rodzaj prezentu, ale przekaz, który za nim idzie. Jeśli na ofiarowanej dziecku poduszeczce ułożymy je czule do snu i poczytamy wspólnie bajkę, będzie to poduszka najwspanialsza dla malucha. Gdy do wręczonego pamiętnika z uwielbianą postacią z kreskówki napiszemy ”Kocham Cię maluszku”, to pewnie przedmiot ten dziecko zabierze ze sobą do zakupionego przez siebie mieszkania. Radość podarowana pociechom przynosi satysfakcję i rodzicom. Należy tylko pamiętać o umiarze i uczuciach, które wędrują wraz z podarunkami. Jeśli zastanowimy się nad tym głębiej stwierdzimy, że sam przedmiot to tylko połowa prezentu.
Off 

29 listopada 2013 This post was written by Categories: Dla chłopcówDla dziewczynek Tagged with:
Comments are off for this post


Top