W świecie dzieci
Home
 

Oceny lekarzy – dermatolodzy, psychiatrzy, diabetolodzy

W momencie, jeśli chcemy udać się do lekarza, a w głównej mierze tego, który przyjmuje prywatnie warto przeczytać o nim opinie.

Autor: Centrum DER-MED
W momencie, jeśli planujemy pójść do lekarza, a przede wszystkim tego, który podejmuje prywatnie powinno się przeglądnąć o nim opinie. Wiadomo przecież, że W czasach teraźniejszych służba zdrowie nie najlepiej prosperuje.

Zdanie o danym lekarzu możemy uzyskać w sieci Internet. Gdy przykładowo mieszkając we Wrocławiu mamy zamiar wybrać się do dobrego psychiatry wystarczy wpisać w przeglądarkę internetową „psychiatra z wrocławia” i pojawi się nam pełno wyników, gdzie dany psycholog się znajduje. Później trzeba poczytać o nim komentarze, które na pewno będą umieszczone, albowiem pacjenci bardzo chętnie dzielą się swoim zdaniem głównie gdy bardzo źle i niegrzecznie zostali przyjęci. Dodatkowo informacje dotyczące lekarzy można znaleźć na tak zwanym rankingu lekarzy. Jest to wykaz specjalistów z wielu dziedzin medycyny, przykładowo stomatolog z Zielonej Góry czy „stomatolog z Radomia”, którzy dostają się na tą listę tylko i wyłącznie dzięki swoim zasługom lub znakomitym i umiejętnym podejściem do pacjenta. Sam fakt, że pacjent ma ochotę ocenić dodatnio danego lekarza jest warte uwagi – idź do mojej strony.

Sami lekarze, którym zależy na pozytywnej opinii czytają uważnie, co pacjenci na ich temat piszą. Jeśli jest to coś złego starają się to zmienić, a gdy coś pozytywnego to starają się to jeszcze poprawić lub podtrzymać na takim samym poziomie. Jeżeli przykładowo w opiniach o pediatrach z Lublina, dany pediatra ma negatywne komentarze, ale ze zmianą daty umieszczenia opinii zmienia się ona na korzystną to znaczy, że lekarz wziął sobie do serca krytykę pacjentów i stara się zmienić na lepsze. Z tego można dojść do wniosku, że lekarzowi zależy na dobrze pacjenta. Jeżeli natomiast będzie podobna sytuacja już nie z pediatrą tylko powiedzmy ortopedy z Lublina i lekarz ten nie uczynił nic, aby poprawić swoją opinię nie należy się do niego wybierać.

Powinno się poczytać komentarze o specjalistach zanim się do nich wybierzemy, ażeby nasza wizyta nie zakończyła się niesmakiem oraz nieprzyjemnością. Należy mieć na uwadze to, że lekarz jest od tego, aby udzielać nam niezbędnej pomocy lekarskiej a nie na dodatek jeszcze zatruwać nam życie i mieszać nas z błotem.

Off 

18 października 2012 This post was written by Categories: Zdrowe dziecko Tagged with:
Comments are off for this post


Top