W świecie dzieci
Home
 

edukacja

Dobre wykształcenie to podwalina do sukcesu

Co po maturze? Szkoła policealna!
Za chwilę maturzyści staną przed dylematem, jaką uczelnię wybrać. Co tak na prawdę chcą robić w życiu.Który tok studiowania wybiorą i w jakim mieście rozpoczną studia.

Continue reading

Off 

Idziesz na urodziny małego solenizanta? Dowiedz się, co możesz mu kupić

zabawka
Jeżeli wybierasz się na urodziny swojego siostrzeńca bądź innego małego brzdąca, na pewno zastanawiasz się, co mu podarować. Dzieci kochają zabawki, temu nie da się zaoponować. Jednak nie można kupować pierwszej lepszej lalki bądź samochodu, który wpadnie nam w oko. Podarunki powinny być rozsądne, ponieważ mają sprawiać radość, jak również mieć walory edukacyjne. Co zatem możemy wybrać?

Continue reading

Off 

W jaki sposób zadbać o spokój swojego dziecka w domu?

Wycieczka szkolna
To oczywiste, chcemy dla swoich dzieci jak najlepiej. Dajemy im zabawki, żeby miały kolorowe i bogate we wrażenia lata dziecięce, kształcimy je poprzez zabawę, aby wyrosły na rozsądnych ludzi, a przede wszystkim próbujemy je chronić przed zagrożeniami świata zewnętrznego. Przez zagrożenie należy zrozumieć, z jednej strony, innych dorosłych, którzy mogą skrzywdzić nasze dzieci, a także przykładowo ochronę: ochraniacz dla dzieci, na nogi, na ręce, na głowę, kaski, i inne elementy, które zapobiegają skaleczeniom, obtarciom, czy nawet złamaniom. W tym sensie kupujemy także moskitiery dla dzieci, żeby nie pokąsały ich żadne owady, bo pozostawić mogą bolesne ugryzienia.

Continue reading

Off 

Który sprzęt powinno się nabyć dla dziecka zaczynającego przygodę z piłką nożną?

trampki dla dzieci
Posiadanie przez nas potomstwa to duży przywilej dla rodziców, ale i jednocześnie wyzwanie, z którym przyjdzie się nam zmagać przez wiele lat naszego życia. Jako przykładni rodziciele jesteśmy bowiem zobligowani prawidłowo zadbać o rozwój własnych pociech, tak aby mogły bez trudności wejść w życie dorosłe.

Continue reading

Off 
1 2 3 8
Top