W świecie dzieci
Home
 

elementy

W krainie z klockami Lego – polecany motyw Gwiezdnych Wojen

Lego Star Wars
Dziś dzieci multum czasu spędzają przed laptopami. Dlatego też rodzice szukają im jakiejś alternatywy. Dzieciaki są wybredne, więc trzeba im znaleźć coś rzeczywiście fajnego. Dlatego tak doceniane są klocki lego star wars. Sposób zrobienia klocków i marka, jaką jest lego to idealny sposób na zajęcie czymś dzieciaków. Klocki te pomagają rozwinąć wyobraźnię oraz wspierają koordynację psycho-ruchową maluchów. Poza tym klocki te sprawią przyjemność i młodszym dzieciom i starszym urwisom też. Do tego większość ludzi kochających Star Wars również kupi tego typu gadżet.

Continue reading

Off 

Już dziś zaopatrz się w zasadnicze produkty, jakie powinny być w Twojej, domowej apteczce!

kapsułka
W dzisiejszych czasach zdecydowana większość osób codziennie zażywa różnorodne lekarstwa. Napięcie, niewłaściwa dieta oraz siedzący tryb życia, to tylko niektóre przyczyny powstawiania rozmaitych dolegliwości.

Continue reading

Off 

Kreatywne zabawy klockami dla każdego dziecka

klocek Lego Duplo
Klocki to prawdopodobnie najbardziej atrakcyjna zabawka, zaraz po pluszowym niedźwiadku. Zarówno w przypadku pluszaka jak i w przypadku klocków, bez znaczenia jest płeć dziecka, równie kapitalnie radować się nimi będą tak chłopaczki jak i dziewczęta. Ci pierwsi korzystając z prostopadłościanów stawiać będą ciężarówki i samoloty lub też poligon dla ołowianych żołnierzyków. Tymczasem panienki mogą postawić mieszkania dla lal, choć oczywiście nie jest to zasadą. Zdarzają się bowiem dziewczęcia, które bawią się samochodzikami, jak chłopcy konstruują tory wyścigowe i tym podobne budowle.

Continue reading

Off 

Zabawki edukacyjne przeznaczone dla naszych maluchów – mała charakterystyka i nasze inspiracje

zabawka z klocków Lego
Nasze pociechy spędzają bawiąc się bardzo dużo czasu. Jak dziecko jest małe potrzebuje nie tylko naszego zaangażowania ale też permanentnej uwagi podczas zabawy. W miarę upływu lat warto jednak zachęcać dzieci do bawienia się samodzielnie. Należy zatroszczyć o to, by zabawki, które będą im do tego służyć były jak najlepiej dobrane. Są to bowiem nie tylko rekwizyty, które mają za zadanie zapewnić im rozrywkę. Zabawki odgrywają bardzo istotną rolę w rozwijaniu umiejętności, a także kształtowaniu osobowości dziecka. Dzięki nim dzieci odkrywają i poznają świat, jaki je otacza.

Continue reading

Off 
1 2
Top