W świecie dzieci
Home
 

farmaceuta

Już dziś zaopatrz się w zasadnicze produkty, jakie powinny być w Twojej, domowej apteczce!

kapsułka
W dzisiejszych czasach zdecydowana większość osób codziennie zażywa różnorodne lekarstwa. Napięcie, niewłaściwa dieta oraz siedzący tryb życia, to tylko niektóre przyczyny powstawiania rozmaitych dolegliwości.

Continue reading

Off 

Jak przyszłe matki przygotowują się do pełnienia obowiązków macierzyńskich, w tym opieki nad niemowlęciem

niemowle
Bycie mamą nie bywa łatwym zadaniem, szczególnie dla pań, które spodziewają się pierwszego dziecka. Na szczęście w obecnych czasach są w stanie liczyć nie tylko na fachową wskazówkę od szwagierek, ale także od doświadczonych pielęgniarek środowiskowych. A zdarzają się i takie trzydziestolatki, które preferują lekturę odpowiedniej, czyli specjalistycznej prasy.

Continue reading

Off 

Odpowiednie podejście do zakupów dla maluchów

zakupy
Zwyczajny Kowalski jest współcześnie cały czas zasypywany reklamami, które mają go skłonić do kupna następnych artykułów. Ich ogromna część odnosi się do akcesoriów stosownych dla dzieci. Rodzice przeważnie ulegają pokusom, tłumacząc to sobie obawą o dobre samopoczucie dziecka. Czy jednak faktycznie dziecko potrzebuje następnych zabawek? Czy zakupywane artykuły są wysokiej jakości? Jak w takim razie robić zakupy, żeby nie skończyć z całym koszykiem niepotrzebnych artykułów, a zamawiać jedynie te, które są bezpieczne oraz korzystne dla dziecka?

Continue reading

Off 
Top