W świecie dzieci
Home
 

Wymarzone zabawki dla naszych pociech

Marzysz o psie, ale mama z tatą nie chcą się zgodzić? Wizja sprzątania kociej kuwety nie daje ci spać po nocach? A może po prostu chcesz sprawić prezent osobie, którą lubisz? W tej sytuacji bez problemu poradzi sobie Furby! Ten sympatyczny jegomość to nie tylko zwykła pluszowa maskotka, ale wielka Osobowość.

furby
Autor: denebola2025
Źródło: http://www.flickr.com
Po raz pierwszy zabawki Furby stanęły na sklepowych półkach świecie w 1998 roku i niemal w tej samej chwili przeprowadziły rewolucję na rynku branży dziecięcej. Jednak nie minęło wiele czasu, a przekonaliśmy się, że nieduże małe, kosmate cudaki wyglądem podobne do chomika giganta, spokrewnionego z sową, oczarowują nie tylko najmłodszych, ale także ich rodziców. Pod koniec ubiegłego stulecia o zabawkach interaktywnych mówiono przede wszystkim pod katem przyszłości, tymczasem mieliśmy szansę się przekonać, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż myśleliśmy. Cóż, mimo że furby zabawki kontaktował się w wielu językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie znał ani słowa w języku polskim. Ale wiosną, 2013 roku zabawka weszła na arenę zabawek w zupełnie nowym, zniewalającym wydaniu, reagując przy tym na komendy w języku polskim, i dzięki temu pokochaliśmy ją miłością bezgraniczną. Zajmując się Furbym kształtujemy jego osobowość i charakter, uczymy mówienia, opiekujemy się nim, dokarmiamy i razem śpiewamy, a nawet tańczymy. Furby posiada czujniki na plecach, brzuchu i dzióbku, jest więc łasy na pieszczotliwy dotyk, łaskotanie a także karmienie. Posiada przy tym nienaganne maniery, gdyż umie dziękować i pozdrowić nas na dobranoc. Zabawki Furby stanowią dobre rozwiązanie dla osób uczulonych na futerko zwierząt, ponieważ nasz mały przyjaciel nie zrzuca swego kolorowego, ślicznego futerka.

Jedną z wielu ciekawych opcji jaką zapewnić nam może Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Możemy zgrać niesamowicie prostą i nieodpłatną aplikację a następnie zacząć dobrze się bawić. Za jej pomocą możemy malucha uczyć języka polskiego lub dokarmiać jednocześnie kształtując mu przy tym temperament. Zabawka możemy kupić w tak wielu oryginalnych barwach, iż każdy potencjalny nabywca bez problemu wybierze wymarzony dla siebie kolor.

Off 

3 lutego 2014 This post was written by Categories: Dla chłopcówDla dziewczynekOdrobina zabawy Tagged with:
Comments are off for this post


Top