W świecie dzieci
Home
 

Furby – dobry przyjaciel dla Twojego dziecka

Grupa Furbych jest popularna od 1998 roku, wtedy właśnie na rynku ukazał się pierwotny reprezentant tej grupy. To produkt firmy Hasbro – jednego ze światowych wiodących przedsiębiorstw w segmencie dystrybucji zabawek dla dzieci. Furby należy do grupy zabawek interaktywnych, a więc takich na jakich postępowanie maluchy mają bezpośredni wpływ.

zabawki furby rozmawiające ze sobą
Autor: Ray Bouknight
Źródło: http://www.flickr.com
Furbych stworzono po to, aby dać maluchom możliwość nauki odpowiedzialności za pośrednictwem opieki nad zabawką a przy okazji tworzeniem jego sposobu bycia. Furby wspomaga naukę mówienia, kreuje wyobraźnię oraz inteligencję. Każdy z osobna Furby bowiem zaraz po zakupie komunikuje się w swoim języku, obowiązkiem dziecka jest wpojenie mu języka polskiego. Każdy Furby zaczyna zachowywać się tak jak jego posiadacz – maluch więc wie, że musi zabawkę w odpowiedni sposób traktować, aby ten odwdzięczył się tym samym.

Jednym z szczególnie lubianych przedstawicieli rodziny Furby okazał się produkt o nazwie . Furby – bo tak nazywa się stworek – potrafi sprawić frajdę każdemu dziecku. Jest chętny do mówienia, nabywania wiedzy, tulenia się oraz jedzenia.

Jego tak samo skorym do frajdy oraz figli kuzynem jest reprezentant rodziny Hasbro Furby Party Rockers – Modrakowy Scoffby A3189 A3187 (tu). Równie elokwentny i komunikatywny – wprawi w lepszy nastrój na każdej imprezie dla maluchów – uwielbia bowiem zaśmiewać się i dużo tańczyć.

Przedstawicielką płci żeńskiej tej zabawnej grupy jest Hasbro Furby Party Rockers – Różowy Loveby A3190 A3187, pani bardzo towarzyska i roztańczona. Podaruje zadowolenie na buzię wszystkich dzieci.

Ostatni przedstawiciel z tej roztańczonej rodziny to Hasbro – Furby Hot (Czerwony) A0002 A3150. Ten kolorowy pupil z dużą prędkością pochłania wiedzę i nowe języki. Uwielbia się bawić i zapychać się dobrymi słodkościami. Podczas opieki nad nim każdy maluch jest w stanie nauczyć się niebywałej rzetelności. O Furbiego należy bowiem troszczyć, aby także on tryskał wspaniałym usposobieniem.

Off 

29 kwietnia 2014 This post was written by Categories: Odrobina zabawy Tagged with:
Comments are off for this post


Top