W świecie dzieci
Home
 

Akcesoria dla lalek – bawią i uczą świata dorosłych

Bajkowo barwne, wyglądające jak miniaturki rzeczywistych akcesoriów dla niemowląt, nie tylko bawią, również uczą małe kobietki jak opiekować się w przyszłości swym własnym maleństwem.
Podczas gdy mama zajmuje się młodszym rodzeństwem, jego starsza siostra może swoją mamę naśladować przy pomocy takich świetnych zabawek.

dziecko
Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com

Fotelik do karmienia, nawet przewijaczek jak rzeczywisty! Tego typu zabawy są także doskonałą nauką dorosłego życia.
Nawet nie wyobrażamy sobie jakie cudeńka stworzono dla lalek! Dzisiejsze akcesoria dla lalek to już nie tylko wózeczki i butelki. Dzisiaj laleczki naszej córki możemy też zaopatrzyć w nosidełka dla lalek, łóżeczka, kołyski, pościel i śpiworki dla lalek – a wszystko jak rzeczywiste!
Domek dla laleczek jest często wymarzonym podarkiem dla młodej damy. Można go wyposażyć w wyglądające jak rzeczywiste mebelki dla lalek, które mała dziewczynka może w domku dowolnie ustawiać swego własnego pomysłu co też może być świetną zabawą. Może to być bardzo dobry pomysł na prezent urodzinowy czy świąteczny. Każda mała dziewczynka będzie uradowana otrzymując taki prezent.
Mając już domek i mebelki możemy zaopatrzyć szafę laleczki w odpowiednią garderobę (bielizna pościelowa dla lalki). W swetry spódnice, bluzeczki, spodnie a nawet suknie ślubne – według najnowszej mody. Jeśli dziewczynka ma zapał krawiecki, na pewno zachwyci się zabawką w postaci maszyny do szycia. Będzie mogła tworzyć swoje pierwsze, prawdziwe kreacje według własnych projektów.

Nawet w kosmetyki i przybory fryzjerskie możemy zaopatrzyć lalkę naszej córeczki. Każda mała dziewczynka chętnie zaplecie warkocz długowłosej laleczce lub stworzy dla niej całkiem nową fryzurę. Zmyje makijaż wacikiem lub pomaluje paznokietki.
Dzisiejsze akcesoria dla lalek (gadżety dla lalek) są tak skonstruowane, iż dziewczynki mogą próbować swych sił nie tylko jako przyszłe mamy, ale też w wielu zawodach (fryzjerka, kosmetyczka, projektantka, krawcowa). Mogą rozwijać swoje pasje. Pomysłów na zabawę jest bez liku. Dzieci są tak pomysłowe że na pewno odkryją mnóstwo innych możliwości. Taka zabawa to prawdziwa szkoła życia!
Pamiętajmy jednak kupując akcesoria dla lalek (jak też wszelkie inne zabawki dla naszych dzieci), by były dostosowane do ich wieku i spełniały normy bezpieczeństwa, bo zabawa zabawą, kolory, wygląd, kształt zabawek jest ważny, jednak bezspornie zabawki muszą nie stanowić żadnego zagrożenia.
Off 

29 maja 2014 This post was written by Categories: Dla chłopcówDla dziewczynekOdrobina zabawy Tagged with:
Comments are off for this post


Top