W świecie dzieci
Home
 

Gdy chcesz wyzbyć się przebarwień lub innych mankamentów z twojej skóry, zgłoś się do centrum dermatologii laserowej

Z przebarwieniami ma się do czynienia, gdy na skórze występują widziane gołym okiem odbarwienia ciemniejsze aniżeli skóra wokół nich. Przebarwienia mogą właściwie na całym ciele, ale przeważnie objawiają się na twarzy, dekolcie i rękach, czyli w miejscach, które wystawione są na ekspozycję słońca.

Przebarwienia spowodowane są jednak nie tylko opalaniem

Przebarwienia na twarzy wyjątkowo często pojawiają się w efekcie zbyt częstej ekspozycji ciała na działanie słońca oraz promieniowania UV. W mnogich przypadkach można ich uniknąć, wystarczy że nie będzie się zapominać o stosowaniu dobrych filtrów ochronnych oraz unikaniu mocnego opalania. Jednak przebarwienia mogą powstać również w efekcie działania odmiennych czynników, jak chociażby ciąży, chorób nadnerczy lub tarczycy, jak także przy aplikowaniu leków hormonalnych. Przebarwienia na twarzy (http://beautymed.com.pl/zabiegi/zabiegi-na-twarz/zabiegi-laserowe/laserowe-usuwanie-przebarwien/) można próbować rozjaśnić przy pomocy kremów rozjaśniających, ale w pewnych przypadkach bywają one na tyle zaawansowane, że niezbędna okazuje się wizyta u specjalisty.

tatuaż
Autor: tara hunt
Źródło: http://www.flickr.com

Laser pożyteczny przy licznych niedoskonałościach skóry

W ostatnich latach w Polsce powstało wiele przychodni medycyna estetyczna, liczne punkty proponują też zabiegi przy zastosowaniu współczesnego lasera. W tego typu placówkach można poprosić o wykonanie licznych upiększeń urody. Oferta zawiera między innymi laserowe usuwanie tatuaży, plam na twarzy, pieprzyków bądź walkę z cellulitem i rozstępami. Osoby, które dostrzegają u siebie mankamenty urody oraz tracą z tego powodu pewność siebie, mogą odwiedzić taki gabinet i pozbyć się źródła kompleksów.

Laserem usuniesz również tatuaż

Tatuaż bywa popularnym dodatkiem, jaki kusi głównie młodych ludzi. Jednak często zdarza się, że po pewnym czasie żałuje się pochopnie wytatuowanego rysunku na skórze i pragnie się go zlikwidować. Wiele osób jest świadomych, że można to zrobić przy pomocy lasera, ale boją się wysokiej ceny oraz bólu. W tej sytuacji warto poszukać w internecie wiadomości, ile wynosi cena za taki zabieg, na przykład wpisując w wyszukiwarce hasło „usuwanie tatuażu cena”. Tym sposobem można będzie jeszcze przed pójściem do przychodni zapoznać się z orientacyjnym kosztem oraz zgromadzić potrzebne fundusze.

Off 

18 lutego 2015 This post was written by Categories: Zdrowe dziecko Tagged with:
Comments are off for this post


Top