W świecie dzieci
Home
 

gracz

Jakie korzyści gwarantują gry? Czy są zagrożeniem, czy można się od nich uzależnić? Co wiemy na ten temat?

chłopak grający na laptopie
Konsole, tablety i laptopy, a również zwyczajne telefony komórkowe, to urządzenia, które obecnie służą jednocześnie do spraw zawodowych i zabawy. Na pewno kochamy grać w gry komputerowe, jakie są prawdopodobnie najlepszą rozrywką. W każdym choćby najmniej zaawansowanym telefonie znaleźć można nie za bardzo skomplikowane gry, w które jednakże uwielbiamy grać. Czemu?

Continue reading

Off 

Jakie są rodzaje gier? W które gry powinniśmy zagrać? Czy rynek gier się zmienia?

Gry komputerowe
Bez wątpliwości trudno dzisiaj sobie wyobrazić codziennie życie bez gier. Gry to świetna rozrywka, jesteśmy w stanie dzięki nim spędzić miło czas, kiedy się nudzimy możemy zagrać, i poczuć trochę emocji. Gry jednakże nie są jedynie “zabijaczami” czasu, bo wiele bardzo zaawansowanych, istnieją światy i różnorodne stopnie trudności, z którymi powinniśmy sobie dać radę. W dzisiejszych czasach, tworzone są różne nowe technologie i na tym także zyskuje rynek gier, na przykład bardzo popularne ostatnimi czasy stają się gry przeglądarkowe.

Continue reading

Off 

Dlaczego gry zespołowe są tak popularne? Interesujące rozgrywki dla profesjonalistów, jak i amatorów!

Karty
Gry towarzyskie zdecydowanie gwarantują świetną zabawę oraz skuteczną integrację. Choć razem z pojawieniem się komputerów mnóstwo gier towarzyskich na chwilę odeszło w niepamięć, aktualnie można zauważyć zainteresowanie grą w karty, albo w szachy. Rozgrywki towarzyskie stanowią rewelacyjną rozrywkę, jaka uczy nas analitycznego myślenia, jak też pomaga odnowić kontakty ze znajomymi.

Continue reading

Off 

Czy gry na komputer są właściwe dla dziecka? A jeżeli nie, to czym je zastąpić?

monopoly
Gra komputerowa wymaga posiadania sprzętu komputerowego najlepiej z dostępem do Internetu. Jest to określonego rodzaju program komputerowy, jaki można pobrać z Internetu drogą elektroniczną, ewentualnie zakupić w sklepie komputerowym do tego celu przeznaczonym. Służy do celów rozrywkowych, ale jest jednocześnie środkiem edukacyjnym.

Continue reading

Off 
Top