W świecie dzieci
Home
 

Idziemy z wizytą do nowo narodzonego maluszka – lepsze i gorsze pomysły na podarunek. Co warto wybrać, a czego unikać?

Narodziny dziecka to zawsze ogromna radość. Wszyscy są przeszczęśliwi i ciekawi nowego członka rodziny. Odwiedzają dopiero co upieczonych rodziców, gratulują im, cieszą się wraz z nimi. Pamiętajmy jednakże, że we wskazanej sytuacji warto przynieść jakiś, przynajmniej drobny podarunek.

Co to może być? To nie taka prosta kwestia. Oczywiście trzeba zdecydować się na coś przeznaczonego dla maluszka. Jednakże warto skrupulatnie się zastanowić, aby po pierwsze nie kupić takiego samego podarku jak ktoś inny (przecież dwa foteliki samochodowe nikomu się nie przydadzą), a po drugie trafić w gust rodziców. Nie każdy lubi przecież takie kolory czy obrazki, które nam właśnie wydadzą się przeurocze.Generalnie przedmiotów do wyboru mamy wiele. Wyprawka dla niemowlaka składa się przecież z wielu kosztownych rzeczy, młody rodzic będzie ucieszony zatem z każdego, najmniejszego nawet wsparcia. Dobrze zwrócić uwagę na asortyment producenta Caretero (co nas wyróżnia). Są one naprawdę solidne, wytrzymałe, najwyższej jakości, a przy tym ładnie się prezentują. Jeśli dysponujemy większym budżetem, świetnym pomysłem będzie z pewnością wózek – tradycyjny na już czy spacerowy na później. Podobnie bez wątpienia przydadzą się wszelkie nosidełka, chusty, fotele samochodowe i oczywiście ubrania producenta Caretero, a także malutkie naczynia i łyżeczki dla dzieci. Maluch natomiast na pewno będzie uszczęśliwiony kolorowymi, przyciągającymi uwagę zabawkami i przyjemnymi maskotkami.
http://nodik.pl/karmienie-akcesoria-c-26.html
Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com

Opcji do wybrania mamy w związku z powyższym faktycznie sporo. Jeśli zamierzamy na upominek wydać więcej gotówki, kupić coś kosztowniejszego niż łyżeczki dla dzieci, najlepiej jednak porozmawiajmy z młodymi rodzicami lub choćby innymi członkami rodziny. Dowiedzmy się, co wybierają pozostałe osoby, co noworodkowi jest nadal niezbędne, a co już w ogóle.

Postarajmy się, żeby nasz upominek naprawdę sprawił radość, był potrzebny. W końcu takie jest jego przeznaczenie. Nawet przepiękny wózek firmy Caretero przecież nie ucieszy, jeżeli dziecko będzie miało już trzy podobne. Każdy prezent powinien być kupowany zatem nade wszystko z myślą o adresatach, ich upodobaniach oraz potrzebach, a nie odwrotnie – naszych własnych.
Off 

8 grudnia 2015 This post was written by Categories: Dla chłopcówDla dziewczynekOdrobina zabawy Tagged with:
Comments are off for this post


Top