W świecie dzieci
Home
 

Jak nasi rodacy wybierają dentystę, czyli dlaczego bardzo dobrze wyposażone gabinety czasami potrzebują polecenia

Wizyta u stomatologa jest owiana złą sławą i najprawdopodobniej niewiele da się uczynić, aby gabinety nie były przedmiotem nocnych koszmarów. Ci bardziej zabobonni chorzy wolą nie bukować wizyty w trzynasty dzień miesiąca oraz zwracają uwagę, żeby w drodze do przychodni czarny kot nie przebiegł im drogi. Niektórzy panowie i niektóre kobiety po czterdziestce należą do grupy szczęśliwców, którzy mają sprawdzonego dentystę, a inni muszą go czym prędzej poszukać, wykorzystując parę sprawdzonych sposobów.

Gabinet dentystyczny
Autor: SunnyView Dental
Źródło: http://www.flickr.com
W pierwszej kolejności chyba najczęściej korzystamy z pomocy członków bliskiej rodziny albo przyjaciół. Pacjenci wyleczeni z uporczywego bólu zęba bardzo dobrze wiedzą, które przychodnie dentystyczne omijać, a jakie warto polecić. Niekiedy złą albo dobrą opinią cieszą się konkretni dentyści, w taki przypadku rekomendacja bądź jej brak będzie tyczyć się danej osoby. Najważniejsze jednak bywa to, aby wyrazy dentysta Wrocław czy leczenie kanałowe Bydgoszcz nie łączyły się potem, czyli po wizycie, z traumatycznymi przeżyciami.

Jeżeli wujkowie nie mogą polecić żadnego sensownego dentysty, to wówczas niedoszłym pacjentom pozostają jedynie samodzielne poszukiwania. Sieć bywa tutaj niemalże ostatnią deską ratunku. Jeśli ktoś powinien jak najszybciej znaleźć się na fotelu stomatologicznym, to będzie szukał ośrodków czynnych 7 dni w tygodniu. A tego typu gabinety funkcjonują nade wszystko w większych miastach – wpisanie w wyszukiwarkę hasła stomatolog we Wrocławiu przez 24 godziny powinno przynieść pozytywne efekty.

Dentysta
Autor: 95Berlin
Źródło: http://www.flickr.com
Znalezienie właściwej placówki powinno także uwzględniać komentarze byłych pacjentów. A internet bywa wypełniony olbrzymią liczbą mniej albo pochlebnych wpisów. A ponieważ uwielbiamy ciskać gromami, to w sieci odszukamy nade wszystko negatywnie oceniające wypowiedzi.

Jednak zamiast skupiać się na negatywach opiniach i jeszcze poza tym podnosić sobie ciśnienie, korzystniej wpisać w Google frazę dobry gabinet stomatologiczny Wrocław i brać pod uwagę tylko te ośrodki, które są w lwiej części przypadków pozytywnie oceniane. A niekiedy lepiej nie wierzyć zbyt surowym wpisom, bo pacjenci są w niektórych przypadkach nieco niesprawiedliwi, a swoje opinie umieszczają w sieci nierzadko pod wpływem emocji.

Off 

13 października 2015 This post was written by Categories: Zdrowe dziecko Tagged with:
Comments are off for this post


Top