W świecie dzieci
Home
 

Jak wybrać wózek dla dziecka

Wybierając wózek dla swojego dziecka rodzice muszą dokładnie przemyśleć, na jaki się zdecydować. Na przykład mogą kupić najpierw wózek w wersji głębokiej, w nim przewozić niemowlaka przez pierwszy okres życia, a później kupić lekką, wygodną wersję spacerową. Mogą również nabyć uniwersalny model, do którego można zainstalować głęboką gondolkę, a gdy niemowlak podrośnie wygodne siedzenie.

Autor: Espiro
Do tego ostatniego rozwiązania skłania się coraz większa grupa rodziców, a wózki takie jak przykładowo Wózek Stokke Xplory Brown Głęboko-Spacerowy (http://www.ceneo.pl/20841522) w coraz większej mierze do tego się będą przyczyniać. Ten wózek, tak samo jak Wózek Tako Alive 04 Turkusowy Głęboko Spacerowy (), wyposażony jest w dużo pomysłów przydatnych w czasie spacerów z dzieckiem. Oba rzecz jasna pełnią rolę wózków głębokich i mają możliwość zamocowania wygodnego, regulowanego siedzenia do spacerówki. Poza tym wyposażono je w pojemne,duże zakupowe torby, daszek chroniący przed promieniami słońca i dobrej jakości kółka, gwarantujące komfort i wygodę jeżdżenia.

Chętnie wybierany przez rodziców jest również Wózek X-Lander XA Asia Głęboko spacerowy. Ma on przede wszystkim niską cenę, jedną z najlepszych w tej klasie wózków, ale poza tym jest wygodny, praktyczny i dobrze wykonany. Posiada 12-calowe koła z możliwością pełnego skrętu, co przydaje się w czasie zakupów albo na wąskich chodnikach, a poza tym bardzo bezpieczne dla dziecka pięcio punktowe pasy do zapinania, dzięki nim nie powinno być obaw o możliwość wypadnięcia dziecka z siedziska. Dobretkaniny i bardzo dobra jakość wykonania sprawiają, że wózek ten posłuży co najmniej paru dzieciom.

Rodzice, którym z jakiś powodów prezentowany wyżej wózek się nie spodoba, zdecydować się mogą na Wózek Tako Laret Imitacja Lnu 04 Głęboko-Spacerowy. Jest to model zaprojektowany i wykonany przez Polską firmę, a jedną z najważniejszych jego zalet jest lekki, składany szkielet, dzięki któremu po całkowitym złożeniu wózek zajmował będzie mało miejsca. Może to być bardzo istotne jeśli często się podróżuje, a miejsca w samochodowym bagażniku nie ma zbyt dużo, ale takie rozwiązanie z pewnością docenią także kobiety, które wnoszą wózek do mieszkania po schodach.

Off 

22 kwietnia 2014 This post was written by Categories: Wskazówki dla mam Tagged with:
Comments are off for this post


Top