W świecie dzieci
Home
 

Jaki polecacie niezły punkt fonograficzny?

Co winien mieć porządny sklep muzyczny? Pierwsze, co nasuwa się na myśl: płyty CD, winylowe, karety na występy. Winni w nim trudnić się obsługa znający się na muzyce, potrafiący poradzić. Podobne tyczy się sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Co dodatkowo musi się w nich znajdować?

płyty jako prezenty
Autor: Anita Hart
Źródło: http://www.flickr.com

W takim sklepie fan każdego gatunku muzyki powinien znaleźć coś dla siebie, czyli powinny być tam rockowe, metalowe czy rapowe flagi, jak również rockowe, metalowe, rapowe klamry do spodni (motywy muzyczne na kubkach), dzięki, nim będziemy modni w określonych środowiskach. Muszą tam się znajdować koszulki i bluzy danych zespołów prezentujących dany rodzaj. Nie obejdzie się również bez drobiazgów, jak naklejki, przypinki czy kubki rockowe, metalowe i rapowe.

Musisz posiadać poczucie, kiedy wchodzisz do tego sklepu, że oto jesteś w wielkim centrum muzyki, widzisz wszystko jak na wielkim ekranie rockowym, metalowym czy rapowym (flagi rap), dostrzegasz koncert, gdzie grają twoje ulubione grupy, a suport (ekspedienci) pobudzają świetnie atmosferę, zachęcają do udanej imprezy. Równocześnie są sklepy, gdzie można zakupić każdy asortyment muzyki albo innych elementów, gadżetów muzycznych, funkcjonują jednakże sklepy, w których radość odnajdą jedynie wielbiciele danego gatunku muzyki.

koncert
Autor: BL4CK_K1N6
Źródło: http://www.flickr.com

Nie odnajdziesz w podobnym miejscu miszmaszu muzycznego, chociaż trzeba oddać, iż te miejsca to wyjątki. Ci, co próbują zamknąć się w pewnym klimacie lub przerzucić się na sprzedawanie jedynie jednego nośnika (przykładowo winyle) nie utrzymują się długo na rynku. Wszystko to przez Internet, prostą przystępność muzyki i coś, co można by nazwać rozdrobnieniem muzyki (kiedyś sprzedawały się całe płyty, dzisiaj pierwszeństwo mają poszczególne piosenki, tak zwane, pliki mp3).

Na koniec, warto się zaciekawić, co podobny sklep muzyczny będzie posiadał w przyszłości, i czy w ogóle takie sklepy będą miały racje bytu? To trudn pytanie, lecz wygląda na to, iż jeśli tak to tylko w Internecie., potworzą się miejsca dla melomanów, dla których muzyka, brzmienie to nieco więcej aniżeli jedynie plik mp3, na tyle więcej, że będą mogli płacić grube pieniądze za płytę Cd czy winyla.
Off 

5 sierpnia 2014 This post was written by Categories: Odrobina zabawy Tagged with:
Comments are off for this post


Top