W świecie dzieci
Home
 

Jakie zestawy akcesoriów dla lalek kupić dla córki?

Posiadając dziecko musimy pomyśleć jakie zestawy akcesoriów dla lalek przydadzą się jej lalom. Na pewno przydałby się wózek.Najlepiej wspólnie z córką ustalić jakie zestawy akcesoriów dla lalek preferuje.

Zabawkowe akcesoria możemy dostać różne: z wikliny, z materiału, z plastiku, sportowe i w różnych kolorach. Dodatki wybieramy odpowiednio do wzrostu i wieku użytkowniczki. Na pewno się przyda.

lalki
Źródło: Nodik.pl
W sprzedaży dostępne są zarówno akcesoria dla laleczek typu niemowlę jak także dla lal w rodzaju Barbie. Dla tych pierwszych możemy znaleźć prócz opisanych wyżej wózeczków, wszelkiego rodzaju fatałaszki, buteleczki, śliniaczki, pampersy, smoczki, nocniki, wanny, łóżeczka, nosidełka a nawet kosmetyki do pielęgnacji.

Z kolei lalki wyglądające jak dorosłe osoby oprócz strojów (także sukien ślubnych czy balowych) i kosmetyków (także do makijażu), dostaniemy przybory fryzjerskie. Starsze dziewczynki będą szczęśliwe mogąc lale czesać, zakręcać jej loki, oraz twarz i paznokietki.

lalki
Autor: Superfoto.pl
Źródło: Superfoto.pl
Zestawy akcesoriów dla lalek tego typu zawierają masę dodatkowych przedmiotów takich jak na przykład zestawy kuchenne (kuchenka, garnki, rondle, różnego rodzaju naczynia, kubeczki, talerzyki) czyli wszystko co potrzebne jest do kuchni.
Takim lalkom możemy zakupić nawet różnej wielkości dom a później razem z dzieckiem umeblować go pasującymi stylem meblami. Dobrze gdy dziecko oprócz wyżej wymienionych laleczek posiada też zwierzątka dla lalki, do których miło jest się tulić.

Trochę starszym córkom które mają marzenie projektować i uszyć samodzielnie garderobę dla swoich lal mażemy podarować maszynę do szycia wyglądającą jak rzeczywista! Możemy nabyć nawet praleczkę.

Niewątpliwie najważniejszą kwestią z punktu widzenia rodzica jest bezpieczeństwo użytkowania i jakość użytych do produkcji akcesoriów materiałów. Każdy zakupiony produkt musi spełniać wszelkie zalecane w naszym kraju normy jakości.

Off 

29 maja 2014 This post was written by Categories: Dla dziewczynekOdrobina zabawy Tagged with:
Comments are off for this post


Top