W świecie dzieci
Home
 

Jakie mamy najodpowiedniejsze gry dla nowo narodzonych dzieci?

Na pewno w życiu każdego z nas urodziny nowego dziecka to ogromne przeżycie. Jeżeli w Twojej rodzinie także urodziło się dziecko, wtedy niewątpliwie będziesz chciał je odwiedzić. Jeżeli idziesz z odwiedzinami do niemowlaka, wówczas kategorycznie nie powinno się przychodzić z pustymi rękoma. Na pewno najbardziej modnym prezentem są przytulanki dla niemowląt, jeśli jednak chcesz kupić coś innego, mamy dla Ciebie kilka porad.

Zabawki Fisher Price
Autor: Benjamin Reed
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście wszystkie dzieciaki lubią przytulanki (polecane przytulanki dla niemowląt), jednakże warto sobie uświadomić, że dane dziecko będzie ich prawdopodobnie miało dużo – jeśli każdy z gości przyniesie ze sobą jedną przytulankę, wówczas dziecko będzie miało ich tak mnóstwo, że nawet nie zdąży się każdą pobawić. Jeśli chcesz sprawić dziecku przyjemność, ale nie chcesz zarazem robić prezentu dla jego rodziców – przykładowo kupując pieluchy czy smoczek – wtedy niezłym pomysłem niewątpliwie będą stoliczki edukacyjne dla niemowląt. Wprawdzie jest to spory wydatek, kiedy jednak Cię na to stać, wówczas na pewno będzie to trafiony prezent dla każdego dziecka. Jeśli podoba Ci się ten pomysł, ale nie masz odpowiedniej kwoty pieniędzy, być może mógłbyś się złożyć na taki stoliczek wspólnie z innymi osobami. Jeśli jednak nie wchodzi to w grę, wówczas powinieneś pomyśleć nad innym prezentem.

Dobrym pomysłem zamiast stoliczka edukacyjnego są zabawki interaktywne dla niemowląt, które rewelacyjnie pozwalają na ich rozwój. Kiedy zależy Ci na tym, aby dane dziecko rozwijało się świetnie, wtedy takie zabawki bez wątpienia będą wielce fajnym pomysłem. Jeżeli jednak i ten pomysł nie wydaje Ci się dobry, wtedy możesz postawić na jakieś ciekawe układanki dla niemowląt (najlepsze układanki). Taki prezent na pewno będzie bardzo na miejscu, a Ty nie zapłacisz zbyt wiele. Warto podkreślić, że sklepy dla dzieci są praktycznie pełne różnego rodzaju zabawek, a osoba, która się na tym nie zna, bez wątpliwości może się pogubić. Jeżeli potrzebujesz pomocy, nie bój się pytać – w sklepach z zabawkami zazwyczaj pracują osoby, które fantastycznie znają się na tych sprawach, dlatego na pewno będą w stanie coś właściwego podpowiedzieć.
Off 

5 sierpnia 2014 This post was written by Categories: Kącik edukacyjnyOdrobina zabawyWskazówki dla mam Tagged with:
Comments are off for this post


Top