W świecie dzieci
Home
 

Jakie wózki spacerowe dla dzieci są najchętniej kupowane?

Zakup pierwszego wózka to ważna decyzja dla rodziców. Na rynku istnieje ich parę typów i w zależności od oczekiwań zdecydować się oni mogą na wózek głęboki lub spacerowo-głęboki.

Autor: Espiro
Decydując się na wózek głęboki trzeba pamiętać o tym, że po połowie roku będzie trzeba zakupić drugi, spacerowy. Za to modele głęboko-spacerowe na początku mogą służyć jako wózek głęboki, a po pewnym czasie, po założeniu siedziska, jako wygodna spacerówka.

Do chętnie kupowanych z rodziny wózków głęboko-spacerowych należy Wózek Maxi-Cosi Mura 4 Total Black. Znana firma, porządna konstrukcja i niska cena to bez wątpienia bardzo duże zalety tego właśnie modelu. Posiada on duże skrętne koła zapewniające bezpieczne jeżdżeniei duży komfort dla dziecka, głęboką gondolę i praktyczne siedzisko przy wersji spacerowej. Wózek Maxi-Cosi Elea Intense Red Głęboko Spacerowy (http://www.ceneo.pl/17880967) to drugi, cieszący się dużym zainteresowaniem egzemplarz z tej rodziny wózków. Analogicznie jak wcześniej prezentowany ten także ma wymienne siedzenie, a dodatkowo cechuje się wygodą oraz komfortem.

Wózki głęboko spacerowe są ciekawą propozycją dla młodych rodziców, ale wiele z nich decyduje się jednak na zakup najpierw wózka w wersji głębokiej, a następnie spacerówki. Dla nich z kolei ciekawą propozycją jest Wózek Maclaren Techno Xlr Charcoal/Scarlet Spacerowy. Niewielki, zgrabny a przy tym wygodny i wyposażony we wszystkie najpotrzebniejsze funkcje należy do jednego z lepiej sprzedających się modeli. Odmienną kolorystykę ma Wózek Maclaren Techno Xlr spacerowy dove Orchid/Smoke, on także jest popularny i wielu rodziców się na niego decyduje. Bardzo dużą zaletą opisywanych wyżej wózków jest niska waga i niewielkie wymiary po całkowitym złożeniu, dzięki czemu są łatwe do przewożenia. Będzie to miało duże znaczenie gdy będzie trzeba taki wózek na przykład wynieść na czwarte piętro w bloku bez windy, wtedy każdy kilogram wagi więcej to duży problem dla młodych mam. Wymienione wyżej modele z pewnością należą do lekkich, a poza tym charakteryzuje je dobra jakość wykonania i dużo przydatnych gadżetów na wyposażeniu.

Off 

23 kwietnia 2014 This post was written by Categories: Wskazówki dla mam Tagged with:
Comments are off for this post


Top