W świecie dzieci
Home
 

Które zabawki są odpowiednie dla Twojego dziecka na każdym stopniu jego rozwoju?

Prawdopodobnie nie ma rodzica, który nie miałby pojęcia o firmie stworzonej z myślą o dzieciach. Są nadzwyczajnie kolorowe, intrygujące i opracowane tak, by ułatwiały i pobudzały rozwój dziecka, ćwiczyły jego zdolności manualne i aby naturalnie przynosiły mu wielką uciechę.

fisher price
Autor: Jean-Etienne Minh-Duy Poirrier
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawki ,które jednocześnie uczą i bawią, asystują naszym dzieciom w poznawaniu świata dźwięków, barw, w rozwijaniu zdolności manualnych, twórczego myślenia i pomysłowości. Ukochanym przez maluchy produktem tej firmy jest Garnuszek na Klocuszek, który to potrafi zainteresować zabawą malucha przez dłuższy okres. Ponieważ to przecież na skutek zabaw szkrab nauczy się liczb a także odróżniania kształtów i kolorów. Dziecko wkłada do odpowiednich otworów klocki, a pękate naczynie w nagrodę raduje się, rozprawia o tym jakie mają kształty i jakie znajdują się na nich cyfry. Przedstawia wpadające szybko w ucho piosenki i porozumiewa się z dzieckiem w języku polskim.

Ale () to nie tylko zabawki. To także wyposażenie dla naszego maluszka, np. butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie. Podarujmy więc naszym dzieciom ciekawą zabawkę. Gdy jesteśmy świadkami widoku, jak swoimi niedużymi dłońmi próbuje dobrać kwadrat do trójkątnego otworu, nie przerywajmy, aby pokazać odpowiedni sposób. Dzięki owym zabawkom możemy zauważyć, jak dziecko uczy się radzenia z problemami i zdobywa umiejętności, przydadzą mu się w dalszym życiu. Wszyscy bowiem, zdajemy sobie sprawę z tego, że zabawa jest istotnym elementem rozwoju dziecka. W gronie polskich producentów także możemy wyszukać atrakcyjne modele, które zauroczą nasze dziecko, np. przetestuj gry od eduleon.pl.

To firma, która od wielu lat znajduje się w czołówce europejskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. Duża część zabawek posiada wiele ruchomych elementów, przez co zabawa nigdy nigdy dziecka nie znuży, są wielofunkcyjne np. duże auta pełnią rolę jeździka. Posiadają piękne, żywe kolory i interesujące wzornictwo, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na podwórku. to proste, ale pomysłowe zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, aby nasze dzieci mogły od samego początku lepiej poznawać świat.
Off 

5 lutego 2014 This post was written by Categories: Odrobina zabawyWskazówki dla mam Tagged with:
Comments are off for this post


Top