W świecie dzieci
Home
 

Jakiego typu zabawka jest dobra dla małej dziewczynki?

Zabawki są dobrym sposobem na zabawianie dziecka. Nie to jest jednak najważniejsze. Zabawka – choć jest jedynie rzeczą – okazuje się być kreującą wyobraźnię, zainteresowania i możliwości intelektualne naszej pociechy. Oprócz tego wpływa na na charakter i kreuje poczucie estetyki. Główne zadanie lalek z perspektywy nauki jest wykreowanie w młodej osobie poczucia obowiązku, szacunku względem ludzi oraz dbałości o swoje przedmioty.

lalka
Autor: thepeachpeddler
Źródło: http://www.flickr.com
Dobór właściwej lalki okazuje się więc ważną funkcją. Ciężkim wyzwaniem jest więc połączenie własnych preferencji podczas kupna zabawki z chęciami które wyraża dziecko. Standardowa Barbie może okazać się dla dla dzisiejszych dzieci towarem zbyt archaicznym. Pod względem popularności należy wskazać kilka rodzajów lalek, jakimi dzieci ostatnimi czasy bawią się najczęściej.

Monster High
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo popularne okazują się w ostatnich latach zabawki z linii Monster High. Są to zabawki zupełnie odmienne przez ich ciekawy wygląd. Zabawki te są postaciami wykreowanymi na wzór sławnych sławnych potworów takich jak Dracula, Mumia czy wilkołaki. Linia opowiada o lalkach, które są koleżankami ze szkoły. Każda z lalek posiada inne hobby oraz ulubiony szkolny przedmiot, więc każda dziewczynka ma możliwość wyboru swej najbardziej lubianej postaci. Lalki te pomagają naszym dzieciom pozbyć się całkowicie zbędnych lęków, które powiązane są z upiornymi postaciami. Jedną z najbardziej popularnych postaci wspólnoty Monster High (zweryfikuj to na tej stronie) stała się Skelita Calaveras – lalka, której głównym atrybutem stał się notesik w którym zapisuje każdy dzień. Sprzedawana jest ona najczęściej z dzienniczkiem oraz długopisem, co sprawia, że Twoje dziecko także może zajmować się pisaniem oraz rozwijaniem umiejętności pisania. Cała nazwa artykułu to Mattel Monster High Wyprawa Do Upioryża Skelita Calaveras Y7661/Y7662. Natępna lalka z upiornej serii to Lalka Mattel Monster High Wyprawa Do Upioryża Skelita Calaveras Y7661/Y7662. Jest to lalka nazywająca się Rochelle Goyle – upiorna podróżniczka mająca w zestawie dziennik oraz ubranko podróżne.

Dla rodziców preferujących raczej klasyczny wizerunek lalek warta polecenia jest zabawka Lalka Zapf Creation Lalka Bobas My Little Baby Born – Nappy Time 817773 (więcej: urocza lalka na stronie ceneo.pl). To bardzo miła laleczka bobas, która mówi i porusza nóżkami. Zabawa z nią wygląda zupełnie jak bobasem – należy zmieniać jej pieluszkę oraz karmić, ponieważ jeśli tego nie robimy zabawka zaczyna płakać.
Off 

29 kwietnia 2014 This post was written by Categories: Odrobina zabawy Tagged with:
Comments are off for this post


Top