W świecie dzieci
Home
 

Jeśli zamierzasz usunąć niedoskonałości cery i blizny, odważ się na zabieg laserowy

Obecność blizn wyjątkowo poważnie oszpeca powierzchnię cery, szczególnie jeśli są one zlokalizowane na twarzy oraz dostrzegalne gołym okiem. Obecna medycyna estetyczna proponuje już narzędzia, które pozwalają usunąć blizn i ponownie radować się ładną skórą.

Delikatna skóra bywa dużym walorem urody

Każdy z nas pragnie szczycić się piękną oraz świeżą skórą, jaka nie zna niedoskonałości i postępu starzenia.

Linie marionetki na twarzy
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Niestety, zdarza się tak, że blizny pozostałe po ranach lub chorobach poważnie szpecą obraz skóry oraz niosą dyskomfort. W chwili obecnej są jednakże nowoczesne metody, jakie dają sposobność, by skutecznie pozbyć się takich mankamentów cery. Laserowe usuwanie blizn daje świetne efekty i w bardzo krótkim czasie znowu można radować się ładną skórą. Zabiegi z zastosowaniem lasera wykonywane bywają na przeróżnych częściach ciała, co pozwala niwelować blizny po operacjach, powypadkowe jak też potrądzikowe (strona).

Nie zachowuj pamiątek po trądziku

Trądzik jest poważnym schorzeniem skóry, które może zostawić na twarzy, dekolcie i plecach bardzo brzydkie ślady. Blizny potrądzikowe są źródłem dyskomfortu, nie pozwalają zapomnieć o schorzeniu, z jakim przyszło się borykać. Należy jednakże zaznaczyć, że laserowe usuwanie blizn potrądzikowych – http://beautymed.com.pl/zabiegi/zabiegi-na-twarz/zabiegi-laserowe/laserowe-usuwanie-blizn/ przynosi doskonałe wyniki i w bardzo krótkim czasie można wyzbyć się pamiątek po przykrej chorobie oraz móc chwalić się piękną, czystą skórą. Kiedy chodzi o usuwanie blizn potrądzikowych cena – http://beautymed.com.pl/cennik/ bywa bardzo zróżnicowana i w dużej mierze uzależniona jest od zaawansowania śladów potrądzikowych.

Jak przebiega zabieg laserowego likwidowania blizn?

Przed każdym zabiegiem laserowym specjalista przeprowadza odpowiedni wywiad i zbiera istotne informacje, które są potrzebne przy wybraniu najlepszej metody i mocy penetracji lasera. Zabieg wykonywany zostaje po nałożeniu kremu znieczulającego, jaki ma zwalczać ból w czasie działania lasera. Likwidowanie blizn wykonuje się w trakcie kilku wizyt, między którymi powinna zostać zachowana odpowiednia przerwa czasowa. Gojenie następuje bardzo szybko, jednak przez pierwszą dobę po zabiegu nie powinno się aplikować jakichkolwiek kremów, warto również zabezpieczyć skórę przed działaniem czynników zewnętrznych.

Off 

4 marca 2015 This post was written by Categories: Zdrowe dziecko Tagged with:
Comments are off for this post


Top