W świecie dzieci
Home
 

Klocków moc

Każdy wie, że jeżeli dziecko jest zafascynowane jakąś bajką to ochoczo sięga po gry z bohaterami tej bajki. Zastanawiający natomiast jest fakt, że powstają ciągle kolekcje zabawek związanych z filmami, które swoją premierę w kinach miały dawno temu. Mimo to na świecie nadal jest wielu fanów tych filmowych ekranizacji i co ważne wiele elementów z kinowych produkcji wpisało się w świecie ikon kultury na stałe. Pewnie dlatego klocki lego gwiezdne wojny są, były i na pewno będą jednymi z chętniej kupowanych zestawów lego.

figurka z klocków na pojeździe
Autor: pangyuliu
Źródło: http://www.flickr.com
Klocki lego Star Wars są pewnego rodzaju gratką dla dorosłych już fanów serii Gwiezdnych Wojen. Duża część fanów filmu ma w domu zestawy tych klocków. Wierni fani Gwiezdnych Wojen mają wszystko, co zostało wypuszczone na rynek począwszy od zabawek po profesjonalne kostiumy. Bo ludzie lubiący Gwiezdne Wojny tak naprawdę nigdy się nie starzeją, nadal czują się tak jakby mieli po naście lat i oglądali swój ulubiony film.

SPOSÓB NA SPĘDZANIE CZASU DLA KAŻDEGO

Star Wars to klasyka kina, na której do tej pory firmy zarabiają naprawdę spore pieniądze. Stworzenie między innymi całej serii klocków lego Star Wars to swoistego rodzaju ukłon w kierunków fanów, ale też oczywiście możliwość zarobienia pieniędzy. Do tego nowe pokolenia mogą dowiedzieć się, o co chodzi z tymi gwiezdnymi wojnami i tak Star Wars zyskuje kolejnych młodych fanów, którzy jeszcze nie widzieli filmu, ale już zakochali się w starwarsowych gadżetach. Klocki lego to świetna rozrywka nie tylko dla najmłodszych, ale też dla osób, które już dawno skończyły naście lat. Stąd też pomysł wypuszczenia serii , którą chętniej kupią osoby mające dwadzieścia lat i więcej. Tą serią klocków lego z chęcią bawią się całe rodziny.

Klocki LEGO
Autor: Oliver Ponsold
Źródło: http://www.flickr.com

Pod tym względem wybór Gwiezdnych Wojen był idealnym pomysłem by stworzyć kolekcję klocków lego. Wszyscy wiemy, że klocki lego są świetną rozrywką dla wszystkich, a wypuszczenie serii związanej z filmami, to świetny chwyt marketingowy, który sprawił, że klocki lego na nowo odzyskały swój blask. Nie tylko ludzie zajmujący się klockami lego i ogólnie zabawkami wiedzą, że Star Wars to świetny interes. Dlatego w wielu miejscach możemy kupić bardzo różne rzeczy dotyczące tych filmów.

Off 

5 czerwca 2014 This post was written by Categories: Odrobina zabawy Tagged with:
Comments are off for this post


Top