W świecie dzieci
Home
 

Kup mi mamo fajne klocki

Klocki lego to nie jedynie budowanie, czego się chce, co tylko wyobraźnia nam podsunie, klocki lego to serie, które nakierowują nas na to, co zbudować i o co walczyć, do takich serii należą na przykład klocki lego castle. Zamki, które muszą zostać ocalone przez smokami i jeszcze trzeba ratować księżniczkę, to niesamowita akcja, którą daje się wydobyć z klocków. Niektóre osoby twierdzą, że z klocków lego się wyrasta i trzeba im głośno powiedzieć, że są w błędzie. Każdy bez względu na wiek, jeżeli mają więcej niż sześć lat – granica ustalona, bo młodsze dzieci mogą nie do końca rozumieć istotę gry, na pewno będzie się doskonale bawił tworząc coraz to nowe konfiguracje z klocków lego.

klocki
Autor: Marco Hazard – Некромант
Źródło: http://www.flickr.com
DOBRY POMYSŁ NA PODAREK

Kiedy nie wiemy, co kupić naszym dzieciom a w dodatku jesteśmy rodzicami trójki dzieci w różnym wieku powstaje naprawdę spory problem. Kupowanie ośmioletniej dziewczynce kolejnej lalki, którą rzuci w kąt, albo samochodów, którymi chłopcy pobawią się dwa dni i też odejdą w zapomnienie to strata pieniędzy. Jeśli takie dylematy nie są nam obce warto wziąć pod uwagę zakup klocków lego. Jeżeli mamy i córkę i synka, wtedy na pewno świetnym rozwiązaniem będą klocki lego castle. Dzieci będą musiały razem stworzyć zamek, chronić, albo ratować księżniczkę. Razem na pewno dadzą radę wygrać ze smokami.

Klocki lego
Autor: Michael Bentley
Źródło: http://www.flickr.com

Poza tym, jeśli będziemy mieli ochotę sami będziemy mogli dołączyć do dzieci i razem z nimi odbyć podróż do baśniowej krainy lego. Rodzinne układanie klocków lego to świetna zabawa. A co chyba najfajniejsze dla rodzica można kupować dzieciom, co pewien czas nowe serie klocków lego. Dzieci będą mogły rozwijać swoją wyobraźnie łącząc różne historie, ale też będą stale poprawiały swoje zdolności manualne. Klocki lego to prezent, który będzie przez długi czas w centrum uwagi i chłopców i dziewczynek. Nieważne czy to z okazji urodzin czy na Boże Narodzenie dobrze pomyśleć nad zakupem tego typu zabawki, zamiast wydawać pieniądze na zabawki, które raczej dziecka nie rozwijają i którymi nawet nie będzie pociecha zbyt długo zainteresowana. Kupowanie następnej bajki na DVD też nie jest dobrym pomysłem. Powinniśmy zadbać o to, by dziecko przestało siedzieć przed telewizorem czy komputerem i zaczęło bawić się z wyobraźnią. Klocki lego to świetny sposób na ciekawe spędzenie kilku godzin

.

Off 

5 czerwca 2014 This post was written by Categories: Odrobina zabawy Tagged with:
Comments are off for this post


Top