W świecie dzieci
Home
 

klocki

Dzień dziecka – sprawdzone pomysły na prezent

Klocki lego, ludzik
W dniu dziecka każdy maluch musi odczuwać radość od samego rana. Wskazywane na rynku zabawki, jakie doskonale nadają się na podarek dla naszej pociechy, są niezwykle zróżnicowane. Nie tylko pod względem jakości oraz modeli, ale także ze względu na cenę. Wybierając klocki lego dla naszego dziecka z okazji jego święta, możemy mieć pewność trafionego podarunku. Obdarowując naszego maluszka chcemy dać mu wiele szczęścia, a pomóc nam może w tym pomysł duńskiego producenta klocków lego.

Continue reading

Off 

Zabawki, które w ogóle się nie nie zostaną porzucone w niepamięć

Świąteczne lego
Od bardzo długiego czasu klocki lego cieszą się ogromna popularnością. Wszystkie dzieci zawsze chciały mieć klocki lego i pochłaniały ono sporo czasu wszystkich maluchów. Dziś klocki lego mają kolejne wersje. Na rynku są na przykład klocki lego chima. Te klocki są tworzone z myślą o chłopcach i o dziewczynkach. Klocki lego chima dają możliwość świetnej zabawy wszystkim maluchom.

Continue reading

Off 

Kto z nas nie zna firmy Lego? Jest to marka kultowa i ponadczasowa, chyba nigdy nie może się znudzić? Jakie są składowe sukcesu?

klocki lego
Jak pomyślimy produkty lego, możemy zauważyć wielką historię sukcesu. Brand, który w swojej historii odnosił tylko sukcesy, nie było z kolei miejsca na niepowodzenia. Można powiedzieć że tak jest od zawsze, marka Lego radziła sobie świetnie, zyskując tłumy wielbicieli na całym świecie. Nieujawnione są jednak niektóre informacje z historii tej firmy. Otóż, w tamtym okresie tworzyły się firmy, które chciały wyprodukować tego typu klocki, co więcej, pojawiła się firma, która zaczęła produkować łudząco podobne klocki. W jaki sposób to się skończyło, jak zareagowała firma Lego?

Continue reading

Off 

Jakiego rodzaju prezent dla pociechy zakupić?

pudełko z prezentem
Okazji do kupowania prezentów dla naszych pociech jest bez wątpienia dużo. Obdarowujemy je z bardzo wielu okazji: urodzin, dnia Świętego Mikołaja, Dnia Dziecka i z wielu jeszcze zupełnie innych okazji. Czy jednak zawsze wiemy, jaki podarunek dla pociechy jest rzeczywiście odpowiednie? Wielu rodziców i dziadków wielokrotnie stawia sobie pytanie: jaki prezent dla dziecka kupić?

Continue reading

Off 
1 2 3 13
Top