W świecie dzieci
Home
 

komputer

W sieci wyszukasz wiele ciekawych wskazówek i porad, ale korzystaj wyłącznie z pewnych stron!

laptop, herbata i komórka
Z każdym rokiem internet nabiera w naszym życiu coraz większego znaczenia, podobnie zresztą jak wszystkie urządzenia elektroniczne. Już teraz ciężko wyobrazić sobie bez tego funkcjonowania. W internecie odnajdziemy dużo przydatnych i ciekawych witryn, gdzie możemy zapoznać się z wieloma informacjami, dokonywać sprawunków lub grać w fajne gry. Internetowy świat wciąga nas coraz silniej, jednak trzeba pilnować, by naszą uwagę zwracały naprawdę wartościowe strony.

Continue reading

Off 

Jakie są rodzaje gier? W które gry powinniśmy zagrać? Czy rynek gier się zmienia?

Gry komputerowe
Bez wątpliwości trudno dzisiaj sobie wyobrazić codziennie życie bez gier. Gry to świetna rozrywka, jesteśmy w stanie dzięki nim spędzić miło czas, kiedy się nudzimy możemy zagrać, i poczuć trochę emocji. Gry jednakże nie są jedynie “zabijaczami” czasu, bo wiele bardzo zaawansowanych, istnieją światy i różnorodne stopnie trudności, z którymi powinniśmy sobie dać radę. W dzisiejszych czasach, tworzone są różne nowe technologie i na tym także zyskuje rynek gier, na przykład bardzo popularne ostatnimi czasy stają się gry przeglądarkowe.

Continue reading

Off 

Czy gry na komputer są właściwe dla dziecka? A jeżeli nie, to czym je zastąpić?

monopoly
Gra komputerowa wymaga posiadania sprzętu komputerowego najlepiej z dostępem do Internetu. Jest to określonego rodzaju program komputerowy, jaki można pobrać z Internetu drogą elektroniczną, ewentualnie zakupić w sklepie komputerowym do tego celu przeznaczonym. Służy do celów rozrywkowych, ale jest jednocześnie środkiem edukacyjnym.

Continue reading

Off 

Z Prawem i Przyrzeczeniem poprzez świat, czyli szeroki asortyment sprzętu harcerskiego.

Harcerz
Wielu nastolatków decyduje się dołączyć do harcerstwa. Jedni mają problemy ze śmiałością względem obcych lub nie mają ochoty na nowe wyzwania, inni z kolei nie mogą wręcz się doczekać. W harcerstwie każdy ma równe szanse. Spośród licznych zalet wynikających z dołączenia do harcerzy możemy wyszczególnić zawieranie popartych wspólnymi zainteresowaniami przyjaźni, nauka samodzielności, uczestnictwo w wypadach na biwaki bądź umiejętność udzielenia pierwszej pomocy.

Continue reading

Off 
1 2 3
Top