W świecie dzieci
Home
 

Wybieramy najlepsze pieluszki dla dziecka

Jedna pieluszka jednorazowa rozpuszcza się przeszło 300 lat! O ile nie jesteście zdecydowani do pieluch wielokrotnego użytkowania, lecz troszczycie się o środowisko, sięgnijcie po jednorazowe pieluszki ekologiczne, które rozpuszczają się daleko krócej, a w środku miast żelowego napełnienia posiadają wkład z ligniny. To podejście zdrowe zarówno dla środowiska, jak i dla cery smyka. Każdy rodziciel wie, że są sytuacje, w których pieluszka jednorazowa jest bardzo przydatna, bądź wprost niezbędna.

http://www.wielorazowepieluszki.pl/
Źródło: http://www.wielorazowepieluszki.pl/

Tuż po urodzeniu w szpitalu, w żłobku, na wczasach. A po użyciu pieluszki można po prostu usunąć do śmietnika. Czyli zdrowie, ekologia i komfort w jednym. Jednorazowe pieluszki ekologiczne osiągalne w sklepie to zdrowa alternatywa dla wziętych jednorazówek. Zrealizowane są z przychylnych środowisku i potomkowi materiałów. Część chłonna pieluszki ekologicznej częstokroć wykonana jest z bawełny, kukurydzy bądź celulozy. Nie powodują alergii, nie sprawiają podrażnień i, co niezwykle istotne dla eko-rodziców – nie rozkładają się przez setki lat. Większość z nich ulega kompletnej biodegradacji. Od niedawna też na rynku krajowym jest możliwość kupić pieluszki ekologiczne jednorazowe (www.wielorazowepieluszki.pl/pol_m_Pieluszki_Eko-jednorazowe-287.html). Jedni rodziciele nabywają je ze względów ekologicznych, mniemając, że posiadają one mniejsze znaczenie na środowisko naturalne, drudzy zaś ze względu na zdrowie pociechy. Większość pieluszek ekologicznych jest zalecana nawet dla dzieciaczków o dużych skłonnościach uczuleniowych.

Otulacze wełniane (http://www.wielorazowepieluszki.pl/pol_m_Otulacze_Otulacze-welniane-380.html) utworzone z prawdziwej, delikatnej i miłej w dotyku wełny 100%. Zaprojektowany jest dla niezwykle subtelnej i łagodnej skóry malucha. Otulacz wełniany jest delikatny i przepuszcza powietrze, dzięki czemu prędko wysycha i jest zawsze szybko gotowy do ponownego użytku. Jego celowo opracowany krój powoduje, że pasuje na najmniejsze bobasy. Otulacz wełniany stosujemy jako naturalny izolacja od wilgoci. Nakładamy go na pieluszkę składaną, modelowaną bądź wykorzystujemy z kieszonką dopinaną. Otulacze wykonane są z mięciutkiej, lekkiej wełny i wystarcza na cały okres pieluchowania.
Off 

27 sierpnia 2014 This post was written by Categories: Dla chłopcówDla dziewczynekWskazówki dla mam Tagged with:
Comments are off for this post


Top