W świecie dzieci
Home
 

Lego dobrze nadają się jako prezent urodzinowy dla każdego szkraba

Każdy w dzieciństwie marzył o klockach firmy lego. O radości z ich układania a potem walki czy to z wrogimi wojskami, czy też z potworami ziejącymi ogniem. Wyobraźnia przy klockach była szalenie rozbudzona. Każdy miał ochotę zostać korsarzem, ale po chwili wszyscy chcieli zostać wspaniałym rycerzem. Wszystko było zależne od tego, jaką opowieść chciało się przedstawić. Dziś marka lego wzięła pod uwagę też to, że młodsze dzieciaki również mogły dobrze bawić. Zostały zrobione klocki duplo, które są świetnym dla dzieci do pięciu lat. Tego typu zestaw lego duplo będzie też świetnym prezentem urodzinowym.

lego
Autor: Gianni Bassini
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli nie mamy pojęcia, co zakupić naszemu dziecku na urodziny wybierzmy zestaw lego duplo, dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasze dziecko poza tym, że będzie świetnie się bawiło to dodatkowo świetnie rozwiniemy jego koordynację psycho-ruchową. To rzeczywiście genialna zabawka, który wiele nasze dziecko nauczy. A dodatkowo, jeżeli naszemu dziecku spodoba się taka zabawa, to na następne okazje będziemy będziemy mu wybierać następne komplety klocków. Klocki tej znanej firmy dla wielu ludzi stają się pasją na całe życie. A w dzisiejszych czasach dobrze by nasze dziecko chciało bawić się klockami zamiast przesiadywać po kilka godzin przed komputerem.

Gadżet dobry dla każdego malucha

lego
Autor: Gianni Bassini
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy mamy młodsze dzieci bywa, że myślimy o tym jak zagospodarować ich czas. Wiadomo, że dzieciaki same też umieją świetnie się bawić, ale warto „podtykać” im jakieś fajne zabawki. Dlatego jeśli chcemy kupić coś ciekawego naszym maluchom to kupmy im zestaw lego duplo. Nie tylko naszym szkrabom można zakupić taki zestaw. Jeżeli nasza trzyletnia pociecha zostanie zaproszona na przyjęcie urodzinowe, to kupmy prezent właśnie w postaci takich klocków. Nie ma, co kupować maluchom kolejnego misia, czy laleczki, którą rzuci w kąt.
O niebo lepiej wybrać klocki, które zaintrygują nawet największego marudę. A co ważne nie jedynie jubilatowi przypadnie do gustu taka zabawka, ale też rodzicom szkraba. Dzięki temu, że lego zrobiła serię duplo dla bardzo małych szkrabów nie będziemy musieli się martwić, że nasz maluch połknie jakiś element. Klocki są duże i w dodatku są w opakowaniu, które na pewno szybko się nie zepsuje i dziecko będzie miało gdzie przechowywać wszystkie elementy.
Off 

3 października 2014 This post was written by Categories: Odrobina zabawy Tagged with:
Comments are off for this post


Top