W świecie dzieci
Home
 

Lego Super Heroes – interesujące wieści na ten temat

Superbohaterowie to postacie wielbione przez każdego malucha, które w ogóle się nie starzeją. Komiksami z serii Marvel zachwycają się maluchy na całym świecie już od wielu lat i nie zapowiada się na to, by ich popularność miała w bliskim czasie w jakikolwiek sposób się zmniejszyć. Trend ten wykorzystała znana firma Lego i puściła na rynek serię lego super heroes, która tematyką nawiązuje do bohaterów tych komiksów – przykładowo grupy Avengers. Co więcej, zestawy lego super heroes odnoszą się także do innych lubianych postaci. Dziecko może wybierać pomiędzy Batmanem, a jego zaciętym wrogiem, Jokerem. Asortyment jest dosyć zróżnicowany.
Zestawy Lego z serii Super Heroes są ciekawą zabawką.

konstrukcje z klocków lego
Autor: Christian Stocker
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście, przed zakupem trzeba zapoznać się ze wskazaniami marki dotyczącymi optymalnego wieku dziecka. Artykuły dla siedmiolatka nie będą korzystne dla dziecka młodszego, gdyż może sobie ono nie dać rady z ich ułożeniem. Zestawy posiadają nad dodatek jedną zasadniczą zaletę – bawić się nim może kilkoro dzieci, dzięki czemu naturalnie uczą się pracy w grupach. W dodatku, układanie tych klocków jest znakomitą okazją, by rodzic spędził więcej czasu ze swoim dzieckiem. Bardzo często też dla osób dorosłych jest to rzeczywiście świetna zabawa, przede wszystkim że przeważnie w czasie ich dzieciństwa takie klocki istniały wyłącznie w sferze marzeń.

Układanie klocków kształtuje pomysłowość, uczy logicznego myślenia oraz co najważniejsze cierpliwości, jakiej dzieci czasami nie mają. Jest to doskonała alternatywa dla zwyczajnych gier komputerowych, jakie dziś cieszą się tak istotną popularnością wśród dzieci. Trzeba zapytać dziecko, jakiego bohatera lubi najbardziej oraz wybrać stosowny zestaw. Dzięki temu będzie się miało gwarancję, że nie zostanie on przez malucha odrzucony na bok. Zestawy Lego są bezpieczne i wspierają rozwój dziecka.

Ponadto, wybór w ramach serii jest naprawdę szeroki, tym samym niezależnie od określonych preferencji malucha, na pewno odnajdzie się zestaw, który je spełni i będzie dla niego pasjonującą przygodą. Sam motyw super bohaterów jest idealny dla dzieci, gdyż każdy z nich, zarówno chłopcy jak i dziewczęta, mają swoją ukochaną postać.
Off 

22 lipca 2014 This post was written by Categories: Odrobina zabawy Tagged with:
Comments are off for this post


Top