W świecie dzieci
Home
 

lekarz

Jak wybrać idealnego kardiologa?

serce
Kardiolog to niezawodny fachowiec naszego serca. Jest to lekarz specjalizujący się w rozwiązywaniu wszelkich kłopotów zdrowotnych, które związane są właśnie z tym narządem. Jego wykształcenie i umiejętności w niemałej mierze decydują o słuszności diagnozy u pacjenta, jak również leczenia choroby. Jednak jak się okazuje, znalezienie idealnego lekarza nie jest wcale sprawą prostą.

Continue reading

Off 

Wykonywanie badań w tych czasach

Krwinki
Chociaż często zdaje nam się, że jakiś rodzaj badań został wprowadzony niedawno, tj. od niedawna są one przeprowadzane, to jesteśmy w błędzie. Po prostu po latach sprawdzania tego, co w rzeczywistości dzięki takim badaniom można otrzymać wiele metod, które zyskują aprobatę większego kręgu doktorów, a co za tym idzie są dostępne dla większej liczby pacjentów. Tak właśnie było, jeśli chodzi o mikroskopowe badanie żywej kropli krwi.

Continue reading

Off 

Tanie lekarstwa to aktualnie nieczęsto dostępny produkt. W jakich miejscach szukać mniejszych i oczywiście uczciwych cen?

Lekarstwa na talerzu
Na rynku powstaje się co rusz większa liczba aptek. Tak samo one jak i te już istniejące proponują bardzo duży przedział cenowy leków. Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na kosztowne leki, stąd też poszukują alternatywnych innych aptek z korzystniejszymi cenowo medykamentami.

Continue reading

Off 

Wirtualne apteki

tabletki
Zima i jesień to okres w którym angina i przeziębienie dotykają najwięcej osób. Kolejki do internistów, kichający ludzie w środkach komunikacji miejskiej, poczekalniach i urzędach. Zwykłe apteki przeżywają oblężenie, długie kolejki rekonwalescentów i starszych osób, w których często zmuszeni jesteśmy stać z wysoką temperaturą i zatkanym nosem skutkują tym, że szukamy innych rozwiązań do zdobycia niezbędnych lekarstw.

Continue reading

Off 
1 2 3 12
Top