W świecie dzieci
Home
 

lekarz

Jak znaleźć dobrego internistę?

lekarz
Choroba może przydarzyć się każdemu, choć nikt na nią nie czeka i raczej nie cieszy się, gdy nadejdzie. Z tego względu każdemu potrzebny jest od czasu do czasu kompetentny internista. Warszawa jest miastem, w którym swoje usługi oferuje wielu lekarzy, jednak w jaki sposób wybrać tego właściwego? Najistotniejsze to skontrolować kilka elementów.

Continue reading

Off 

Lekarz rodzinny – w czym się specjalizuje?

lekarz
mimo znanej opinii, rola lekarza rodzinnego jest bardzo istotna. To on jako pierwszy widzi się z cierpiącym, to on podejmuje zmagania wpływające na kolejne rozstrzygnięcia. Choć że jego misja jest umniejszana, to każdy z nas zgodzi się ze stwierdzeniem, że misja lekarza rodzinnego, jako lekarza pierwotnego kontaktu w wielu sytuacjach jest decydująca – przede wszystkim z punktu widzenia chorego, ale też następnych medycznych.

Continue reading

Off 

Autyzm a Zespół Aspergera to inne dolegliwości. Te dwa zaburzenia się różnią, chociaż wiele osób o tym nie wie

Dziecko i rodzic, chłopiec
Jak w każdym czasie, tak i obecnie przychodzą na świat dzieci z autyzmem lub Zespołem Aspergera. W Polsce jedni, jak i drudzy definiowani są tak samo, choć jednak, jak i druga przypadłość mocno się od siebie różnią. Niestety, niska świadomość i wiedza na ten temat są na niskim poziomie, a wszystko to przez brak zrozumienia czy chęci poznania świata tak funkcjonujących dzieci. W tym artykule spróbujemy trochę przybliżyć tą tematykę, odpowiedzieć na pytanie czym są te dwa schorzenia?

Continue reading

Off 

Jakie nowoczesne zabiegi proponują obecnie rewelacyjnie wyposażone gabinety stomatologiczne?

dentysta przy pracy
Nowoczesne leczenie zębów bywa co prawda bardzo kosztowną inwestycją, ale uzyskane wyniki mogą naprawdę pozytywnie zaskoczyć. Dentysta dysponuje wysokiej jakości urządzeniami, jak również wysokogatunkowymi materiałami stomatologicznymi, o których jeszcze kilkanaście temu nikt nie marzył.

Continue reading

Off 
1 2 3 12
Top