W świecie dzieci
Home
 

maluch

Najbardziej komfortowe rozwiązania dla początkujących mam to rogale do karmienia , a także termofory dla dzieci, jakie ogrzeją ich ciałko

ojciec z dzieckiem
Dawniej zdecydowana większość kobiet rodziła dzieci we własnym pokoju, nikt nie pomyślał o tym, żeby wziąć ciężarną do szpitala. W większości wypadków do mieszkania przychodziła akuszerka, która razem z ciotkami przyjmowała poród. W obecnych czasach praktycznie każda kobieta wydaje potomstwo na świat w sterylnych, szpitalnych warunkach.

Continue reading

Off 

Kupuj zabawki, które poprzez zabawę będą edukować twojego malucha od najmłodszych lat

dzieci na łóżku
Prawidłowy rozwój dziecka jest bardzo ważny. By dzieci szybko zdobywały nowe umiejętności, najlepiej uczyć je poprzez zabawę tudzież kupując edukacyjne zabawki różnego typu.

Continue reading

Off 

Na co należy zwrócić uwagę wybierając buty dla maluszka?

dziewczynka w różowym stroju
W sklepach dostępnych jest całą masę typów obuwia dla dzieciaczków: półbuty, buciki do nauki chodzenia, sandały, buty zimowe dla dzieci, nawet buty profilaktyczne czy chodaki dla dzieci. Sklepowe półki przyciągają wzrok wzorami, kolorami, walorami zdrowotnymi butów dla maluchów. Jednak nie ma potrzeby wybierać butów profilaktycznych czy też posiadające wkładki ortopedyczne bez konsultacji ze specjalistą, bowiem taka wkładka zdrowemu dziecku może wyrządzić więcej szkody niż pożytku.

Continue reading

Off 

Jak wynagrodzić swojemu dziecku dobre sprawowanie?

dzieci
Jak wiemy, wychowywanie dzieci nie jest takie proste, jak moglibyśmy sądzić, a zajmuje się nim właściwie zdecydowana większość osób dorosłych. Sytuacja demograficzna nie jest najlepsza, ale na szczęście wciąż znaczna większość par małżeńskich decyduje się na wychowywanie przynajmniej jednego dziecka.

Continue reading

Off 
1 2 3 4
Top