W świecie dzieci
Home
 

Masz bliznę? Dowiedz się, jak ją usunąć

Po operacji została ci nieestetyczna blizna? A może uczestniczyłeś w poważnym wypadku, odnosząc rany, jakich ślad nosisz na swoim ciele po dziś dzień? Nikt nie chce mieć takich defektów urody. Nie tylko nieładnie wyglądają, ale również przywołują ciężkie przejścia, o których chcielibyśmy zapomnieć. Zazwyczaj blizny goją się bez specjalistycznej interwencji, pomału blednąc oraz zanikając.

Czasem jednak pomimo upływu czasu pozostają czerwone i niemiło swędzą. W takim przypadku może okazać się niezbędne profesjonalne usuwanie blizn Sopot (więcej), w jednym z gabinetów kosmetycznych, oferujących tego rodzaju usługi. Pierwszy proponowany zabieg to mikrodermabrazja diamentowa. Polepszenie jest zauważalne już po pierwszym zabiegu, jednakże aby otrzymać zadowalające efekty przydałoby się nawet 10 zabiegów. Zabieg można robić ba każdym miejscu ciała oraz twarzy.

Jeśli przeprowadzimy mikrodermabrazję na policzkach lub na czole, zauważymy również inne pozytywne rezultaty, takie jak zwężenie porów, zredukowanie zmarszczek bądź zmniejszenie łojotoku. Zabieg nie boli i nie powoduje uczucia dyskomfortu. Nie zajmuje wiele czasu oraz nie wyłącza z codziennego życia, dlatego błyskawicznie można wrócić do zwyczajnych obowiązków. Drugi sposób usuwania blizn to peeling chemiczny, usuwający warstwy naskórka razem ze zmianami, jakich chcemy się pozbyć.

Poza wygładzeniem blizn pozwala również na odmłodzenie twarzy, z czego ucieszy się każdy korzystający z peelingu pacjent. Jeżeli na twoim ciele znajduje się większa i bardziej uporczywa blizna, może być konieczny laser. Nie tylko da sobie radę z bliznami po trądziku, lecz również po oparzeniach czy operacjach. Laser może zadziałać już po pierwszym zabiegu oraz może się okazać, iż nie będzie trzeba wykonywać dalszych działań, ponieważ osiągnięte rezultaty będą nas zadowalać.

Po zabiegu trzeba jednak pozostać przez parę dni w domu, aby skóra mogła dojść do siebie. Zabieg nie nie jest związany z żadnymi ciężkimi skutkami ubocznymi i nie zagraża zdrowiu. Skorzystanie z usług salonów kosmetycznych to znakomity sposób na usuwanie blizn Sopot. Idź do jednego z niniejszych salonów, a wkrótce pozbędziesz się swojego kłopotu i będziesz mógł ponownie cieszyć się idealną skórą bez czerwonych, swędzących zgrubień.

Off 

29 czerwca 2015 This post was written by Categories: Bez kategorii Tagged with:
Comments are off for this post


Top