W świecie dzieci
Home
 

meble

Bezpieczne przedszkole – na jakie elementy zwrócić uwagę?

images
Wybór przedszkola nie jest łatwy. Maluchy muszą je lubić, a rodzice chcą wiedzieć, że jest bezpieczne i pełnifunkcję opiekuńczą. Wystrój to ważny element przedszkola.

Continue reading

Off 

Czy przedszkole może być dobrym biznesem, jakie meble powinno się kupić w czasie jego urządzania

dzieci w przedszkolu
Jednym z ciekawych pomysłów na prowadzenie własnego biznesu może być otworzenie żłobka lub przedszkola. W wielu miejscowościach nadal jest dość spory niedobór wolnych miejsc, i każda tego typu inicjatywa na pewno się spotka z dużym zainteresowaniem. Oczywiście należy mieć świadomość tego, że przedszkole wiąże się z wypełnieniem szeregu spraw formalnych i organizacyjnych, od dostosowania wnętrza do potrzeb małych użytkowników po znalezienie odpowiedniej kadry.

Continue reading

Off 

Nóżki do mebli powinny być dostatecznie mocne

komoda z ciemnego drewna
Nóżki do mebli muszą posiadać właściwe wielkości. Oglądając meble do mieszkania, mamy możliwość zadecydować, czy mają one stać prosto na podłodze, czy być może lepiej będzie nam odpowiadało rozwiązanie, w którym będą one stać troszeczkę wyżej, tak byśmy bez trudu mieli okazję sprzątać także pod nimi.

Continue reading

Off 

Meble dla najmłodszych, czyli na co zwrócić uwagę meblując przedszkole

dziecko w pokoju
Jeżeli podejmujemy decyzję o założeniu przedszkola, czeka nas wiele pracy. Sporo formalności, dostosowanie pomieszczeń do wymogów, aprobata Sanepidu oraz ekwipunek – to wszystko absorbuje czas i środki finansowe, ale o ile mamy determinację z całą pewnością osiągniemy zaplanowany cel. Ponadto z pewnością wdzięczni nam będą opiekunowie dziec w odpowiednim wieku. Państwowe przedszkola aktualnie się zamyka, nie otwiera się następnych, więc do przedszkola ciężej się dostać, aniżeli na uczelnię wyższą.

Continue reading

Off 
1 2 3
Top