W świecie dzieci
Home
 

Najciekawsza zabawka dla malucha? Bez wątpliwości samochodziki Hot Wheels

Czy istnieje na świecie młody człowiek, który to w swoich skarbach motoryzacyjnych nigdy nie posiadał choć jednego modelu marki Hot Wheels? Na pewno trudno będzie o takiego delikwenta. Te niepokaźnych gabarytów pojazdy, już prawie pięćdziesiąt lat temu opanowały chłopięcy świat. Fantastycznie kolorowe, kuszą małych fanów motoryzacji.

Zabawki Hot Wheels
Autor: Hazwan Norizan
Źródło: http://www.flickr.com

Nasi milusińscy współzawodniczyć w zawodach, więc z wielką frajdą zapewniają sobie niewielką dawkę adrenaliny czego wynikiem są wyścigi samochodowe. Aby doznania okazały się bardziej emocjonujące, firma produkująca zabawki Hot Wheels proponuje swym małym klientom wyjątkowe tory, dzięki którym autka mkną jak szalone. Ogromnym powodzeniem cieszą się oszałamiające modele z dinozaurem, kobrą albo ośmiornicą.

Samochodzik Hot Wheels
Autor: Peter Zoon
Źródło: http://www.flickr.com

Innowacyjnym pomysłem jednak, są tory które można zamontować do ściany, przy czym jest szansa demontażu bez uszkodzenia jej. Ich wielkim plusem jest kompatybilność dlatego z powodzeniem można połączyć je z innymi torami Hot Wheels, dzięki czemu zbudujemy jeszcze większe i ciekawsze kombinacje. W dzisiejszym świecie dowolnie wybrany wielbiciel rajdów może posiadać swój własny tor wyścigowy i przezwyciężać wszelkie prawa grawitacji. Dzięki swym niewielkim wymiarom, autka dotrzymują towarzystwa dzieciom wszędzie i o każdej porze dnia – w domu, na podwórku, na spacerze, w murach szkoły a także w… wodzie (http://www.krainazabawy.pl/klocki-mega-bloks-c-88.html). Ponieważ pod wpływem ciepłej i zimnej wody pojazdy poddawane są transformacji i dokonują zmiany koloru. Kolory dokonują zmiany od tonacji ciepłych po chłodne. Oczywistym jest, iż każdy model pasuje do torów. Najlepszym dla nas wyborem będzie połączenie obu tych funkcji i kupno toru myjni, gdzie bąbelki umyją i przemalują autko na jeden z proponowanych, ekstrawaganckich kolorów

.

Jednak to nie tylko zabawki dla dzieci (http://www.krainazabawy.pl/playmobil.html). To także wielka atrakcja dla ich nieco starszych kolekcjonerów, przy tym osób z zasobniejszym portfelem, ponieważ jest na świecie model stworzony przez pewnego jubilera wart 140.000 dolarów! Każdego roku najlepsi projektanci projektują coraz to nowsze kolekcje samochodów. Terenowe, nowoczesne, stylowe, ciężarowe – wybór proponowanych modeli jest gigantyczny więc każdy fan motoryzacji, i ten duży i ten mały odnajdzie adekwatny do swoich potrzeb i oczekiwań.
Off 

5 lutego 2014 This post was written by Categories: Dla chłopców Tagged with:
Comments are off for this post


Top