W świecie dzieci
Home
 

nauczyciel

Jedną z najważniejszych decyzji dla naszego dziecka jest dobór szkoły. Jaką więc wybrać szkołę – prywatną a może państwową?

Szkoła
Istnieje takie powiedzenie, że małe dzieci to jeszcze dosyć mały problem, a duże to już troszkę większy. Oczywiście to jedynie takie przysłowie, nie należy brać go do siebie, gdyż przecież dzieci nie powinniśmy rozpatrywać w dziedzinie “kłopotliwości”. Pomimo to, jak w każdej tego typu mądrości ludowej schowane jest ziarno prawdy. Otóż, na różnym etapie życia zjawia się wiele wątpliwości w rodzaju, jak spowodować, ażeby nasze dziecko mało jak najlepiej, rozwijało się odpowiednio i odczuwało radość życia.

Continue reading

Off 

Najlepsze placówki lingwistyczne dla maluchów w okolicy

Nauka języków obcych
Wybór szkoły językowej to duży dylemat, bo chcemy przy jak najmniejszym wkładzie finansowym otrzymać ofertę gwarantującą spełnienie jak najwięcej określonych wymagań. Jeszcze bardziej kiepsko, jeśli szukamy szkoły językowej dla maluchów, wtedy te oczekiwania są dużo bardziej restrykcyjne, ponieważ lektorzy muszą posiadać stosowne kwalifikacje do pracy z najmłodszymi. Nie w każdym przypadku jednak to, co najdrożej wycenione jest dobre, z tego względu przy wyborze trzeba kierować się innymi wskaźnikami aniżeli koszt.

Continue reading

Off 

Dlaczego edukacja nie jest najważniejsze

edukacja
Co odgrywa najważniejszą rolę w naszym życiu? Z pewnością kilka ważnych rzeczy, jak rodzina, zabawa, edukacja i miłość. Należy przekazywać dziecku najlepsze wzorce w tym zakresie. Rodzina jest najważniejsza i tylko jedna, najważniejsza, rodzina to ostoja, gdy złe czasy, zabawa to rozwój, to radość życia, edukacja nas wykształca i pobudza do myślenia, kształtuje nas jako przyszłego człowieka, miłość to nagroda.

Continue reading

Off 

Jakim sposobem można prawidłowo przyuczyć się języka włoskiego?

Nauka języka włoskiego, flaga Włoch
Multum ludzi entuzjastycznie uczy się języka angielskiego, bowiem jest to jeden z bardziej ogólnoświatowych języków. Znając angielski, możemy porozumieć się właściwie z wszelką osobą na świecie, bo jest to język globalny. Jednak coraz większą renomą cieszą się także inne języki obce, bardziej egzotyczne, na przykład język hiszpański, grecki lub włoski. Szkoły języków obcych posiadają w swojej ofercie naukę wielu różnorodnych języków, wskutek tego jeżeli ciekawi nas nauka włoskiego, to na pewno odkryjemy kurs włoskiego, jaki spełni nasze oczekiwania.

Continue reading

Off 
1 2 3
Top