W świecie dzieci
Home
 

nauka

Jakim sposobem możemy podszkolić się z języka angielskiego?

Nauka angielskiego
Mnóstwo jednostek entuzjastycznie uczy się języka angielskiego, bowiem angielski w obecnych czasach jest językiem ogólnoświatowym. W większości krajów na świecie porozumiemy się z innymi postaciami naturalnie w języku angielskim. Dodatkowo język ten wspaniale sprawdza się w naszym życiu zawodowym, tym bardziej, że multum chlebodawców coraz chętniej zatrudnia osoby biegle władające językiem angielskim.

Continue reading

Off 

Język włoski stanie się przyjemniejszy, aniżeli myślisz! Przekonaj się i Ty!

nauka języka obcego
Na obecną chwilębardzo dużo osób otwiera się na świat. Przejawem tego jest szczególnie to, iż rokrocznie powiększa się liczba obywateli, którzy wyjeżdżają z kraju w poszukiwaniu przygód.

Continue reading

Off 

Jak szybko i trwale nauczyć się języka obcego

flaga Wielkiej Brytanii
W tych czasach bez języka obcego ciężko żyć. Musimy znać języki, by dogadać się nie jedynie w obcym kraju, ale też u siebie. Wszędzie jest coraz więcej ludzi, którzy posługują się językiem angielskim.

Continue reading

Off 

Jakim sposobem skutecznie nauczyć się obcego języka?

szkoła językowa
Większość z nas, wspominając żakowskie lata, zgodzi się zapewne ze stwierdzeniem, iż język obcy był jedynym przedmiotem, jakiego nie dało się opanować 2 dni przed sesją . Osiągniecie biegłości językowej nastręcza dłuższego okresu metodycznej pracy a także determinacji. Predyspozycje językowe jak też intensywność kontaktu z językiem odgrywają tu ważną rolę, nie są to jednakże czynniki, które przesądzają o sukcesie, bowiem dzięki przestrzeganiu sprawdzonych wytycznych oraz cierpliwości języka może się nauczyć każdy!

Continue reading

Off 
1 2 3 11
Top