W świecie dzieci
Home
 

nauka

Polski dla obcokrajowców

warszawa
Język polski na pierwszy rzut oka wydaje się być dość trudny. Deklinacje, koniugacje, stopniowanie przymiotników i inne gramatyczne zawiłości mogą przyprawić o prawdziwy ból głowy. Mogą, ale na szczęście nie muszą. Wystarczy skorzystać z usług doświadczonego i profesjonalnego lektora ze szkoły językowej Warsaw Language Centre, wpisując do wyszukiwarki hasło polski dla obcokrajowców warszawa.

Continue reading

Off 

Nauczanie ludzi młodego pokolenia wzajemnego szacunku oraz umiejętności dialogu

Dziecko na drzewie
Szkoła dialogu jest placówką, w której poza realizowaniem programu narzuconego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej prowadzący zajęcia pragną szerzyć szacunek i tolerancję wśród uczniów względem innych narodów oraz innych wyznań.

Continue reading

Off 

Szkoła angielskiego we Wrocławiu – gwarancja regularnych zajęć a także doświadczonej kadry

słuchacze na zajęciach z angielskiego biznesowego
Jak wiemy znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach priorytetem. Pragnąc skutecznie porozumiewać się zarówno w pracy, jak również w życiu prywatnym bez wątpienia warto znać język obcy, ponieważ jak się okazuje, coraz więcej naszych współpracowników lub przyjaciół pochodzi z krajów anglojęzycznych. Doskonałym sposobem na poprawę poziomu języka angielskiego jest skorzystanie z oferty Wrocławskiej szkoły, jaka zapewnia systematyczne spotkania w miłej atmosferze.

Continue reading

Off 

Najlepsze placówki lingwistyczne dla maluchów w okolicy

Nauka języków obcych
Wybór szkoły językowej to duży dylemat, bo chcemy przy jak najmniejszym wkładzie finansowym otrzymać ofertę gwarantującą spełnienie jak najwięcej określonych wymagań. Jeszcze bardziej kiepsko, jeśli szukamy szkoły językowej dla maluchów, wtedy te oczekiwania są dużo bardziej restrykcyjne, ponieważ lektorzy muszą posiadać stosowne kwalifikacje do pracy z najmłodszymi. Nie w każdym przypadku jednak to, co najdrożej wycenione jest dobre, z tego względu przy wyborze trzeba kierować się innymi wskaźnikami aniżeli koszt.

Continue reading

Off 
1 2 3 11
Top